Контракты.ua

603  —  20.12.21
«Новорічна Маска на каналі «Україна»: Володимир Остапчук показав свій новорічний костюм
«Новорічна Маска на каналі «Україна»: Володимир Остапчук показав свій новорічний костюм

Лічені тижні залишаються до найбільш очікуваного свята року, а з грандіозним шоу «Новорічна Маска на каналі «Україна», яке вийде в ефірі 31 грудня о 20:00, цей вечір точно стане найяскравішим та найнезабутнішим. За традицією, ведучий масштабного проєкту Володимир Остапчук готує для глядачів новий образ, і цього разу перевтілення стало несподіванкою навіть для нього самого.

За два сезони гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук приміряв близько двох десятків вражаючих образів. Одні були смішними, інші – трохи моторошними, але кожен із них точно не залишив глядачів байдужими. А у святковому шоу «Новорічна Маска на каналі «Україна» ведучому дістався найпопулярніший дитячий образ на всіх новорічних святах.

«У дитинстві я був або Мушкетером, або Зайчиком. І одного разу – Бабою Ягою. Зараз мені 37 років, і я – Сніжинка. 74 кілограми, між іншим, тож ви там обережніше на дорогах», – сміється Володимир Остапчук в ефірі каналу «Україна».

Образ ведучого порадував детективів та всіх зіркових гостей святкового шоу, адже більшість людей хоча б раз у житті були Сніжинкою на дитячому святі та змогли в ньому впізнати себе. А ось сам Володимир поділився історією з одного такого заходу, яка запам'яталась йому на роки.

«У мене мама – вчителька початкових класів. Якось вона запросила мене до себе зіграти Зайчика, а я тоді був уже в третьому чи п'ятому класі. Всім діткам наприкінці давали подарунки, а мені не дали, бо я – син вчительки, і на мене не скидалися. Тому Сніжинка буде «мстити» – випробовуватиме вас гумором і жартами у святковий вечір», – сміється ведучий шоу «Новорічна Маска на каналі «Україна».

Нагадаємо, у новорічний вечір на сцену грандіозного шоу вийдуть найяскравіші герої, з якими глядачі вже добре знайомі, а також 8 абсолютно нових персонажів, які були спеціально створені для «Новорічної Маски на каналі «Україна». Які знаменитості приховуватимуться в цих образах – відгадуватимемо усією країною. Чекати довго не доведеться, адже маски покажуть свої обличчя одразу після виступів. Зіркові детективи проєкту також приготували для глядачів особливі подарунки. А допомагати відгадувати знаменитостей під масками їм будуть зіркові гості шоу.

Дивіться найзагадковішу святкову прем’єру «Новорічна Маска» 31 грудня о 20:00 на каналі «Україна»!

Статьи по теме
«Пляшечка, чай і камін»: Анастасія Приходько розповіла, що для неї найкращий відпочинок
«Пляшечка, чай і камін»: Анастасія Приходько розповіла, що для неї найкращий відпочинок

Відома співачка Анастасія Приходько взяла участь у новому розважальному шоу «Ігри талантів», перший випуск якого канал «Україна» покаже вже 26 лютого о 21:00. На знімальному майданчику зірка розповіла, чи встигла спланувати зимову відпустку цього року та як ставиться до екстремального відпочинку.
21.02 — 686

«Новорічна Маска»: Лілія Ребрик розповіла, хто допомагає їй з приготуванням страв для святкового столу
«Новорічна Маска»: Лілія Ребрик розповіла, хто допомагає їй з приготуванням страв для святкового столу

Вже в п’ятницю, 31 грудня, о 20:00 в ефірі каналу «Україна» вийде грандіозне шоу «Новорічна Маска на каналі «Україна», в якому ми побачимо улюблених героїв двох сезонів, а також 8 нових зимових масок. Допомагати відгадувати зірок під ними будуть популярні українські артисти та ведучі каналу «Україна», серед яких і Лілія Ребрик. За лаштунками проєкту вона поділилась новорічною сімейною традицією, якій не зраджує багато років.
29.12.21 — 910

«Стою, як пиріжок»: Анастасія Приходько у шоу «Новорічна МАСКА» пригадала найсумніший Новий рік
«Стою, як пиріжок»: Анастасія Приходько у шоу «Новорічна МАСКА» пригадала найсумніший Новий рік

Вже 31 грудня о 20:00 телеканал «Україна» покаже прем’єру шоу «Новорічна МАСКА», яка об’єднає найпопулярніших людей країни. Співачка Анастасія Приходько з’явиться у проєкті, щоб привітати глядачів з прийдешніми святами і розгадати головну загадку – хто сховався під яскравими зимовими образами. За лаштунками зірка пригадала найсумнішу історію, яка трапилась з нею у святкову ніч.
24.12.21 — 715