Контракты.ua

659  —  30.11.21
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко купили квартиру
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко купили квартиру

Співак Арсен Мірзоян розповів у програмі «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна», що разом з дружиною купив нове житло.

Родина Арсена Мірзояна живе у великому будинку разом із дітьми і тещою. Але, зізнався співак, вони разом з дружиною, Тонею Матвієнко витимуть своє гніздечко.

«Квартиру ми купили, ще не дійшли до неї руки, ще ремонт там не робили. Щось у повітрі віє за настроями, але я кажу, що нам тут дуже комфортно живеться, і Ніну завжди є на кого полишити. І найголовне, як на мене, що Ніна Митрофанівна спілкується з онукою. Ніна вдихає в неї нове життя. І їм так весело, у саду гуляють, ходять», - поділився на каналі «Україна» Арсен Мірзоян.

Ведучий програми Даніель Салем не втримався від пікантного запитання про те, коли у Арсена і Тоні буває інтим, адже в будинку вони живуть не самі.

«Ми займаємось, коли нікого немає вдома. А це, я тобі скажу, доволі часто. Бо така в нас родина, що хтось на гастролях, хтось ще десь. Це перше. По-друге, тут три поверхи. Короче, можна…», - говорить Мірзоян.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».