Контракты.ua

617  —  04.11.21
Зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» Оля Полякова «зняла корону» перед Горилою
Зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» Оля Полякова «зняла корону» перед Горилою

Під час другого ефіру популярного шоу «МАСКА», яке виходить щосуботи о 21:00 на телеканалі «Україна», на сцену вийшла романтична Горила. Зіркові детективи довго дискутували, хто ховається під маскою, а почувши спів учасниці, впізнали відому співачку. Проте чи могла артистка так перевтілитись?

На вигляд грізна, а в душі чуттєва і романтична Горила на сцені грандіозного шоу-детективу «МАСКА» вразила глядачів неймовірним виконанням пісні «I Have Nothing» співачки Вітні Г'юстон. І якщо спочатку в зіркових детективів були версії, що під маскою може бути чоловік, після цього виступу всі зрозуміли – там ховається професійна співачка.

«Наразі це найкраща вокалістка у цьому шоу! – коментує Оля Полякова в ефірі каналу «Україна». – У голосі Горили я почула співачку Jamala, але не вірю, що вона могла настільки іронічно поставитись до себе. Проте якщо там вона, то я просто скидаю корону – настільки це круте перевтілення».

Колега Полякової NK | Настя Каменських теж чітко почула в співі Горили переможницю Євробачення 2016-го року.

«Взагалі то я не думаю, що для Jamala було б проблемою залізти в цей костюм, інша справа – я просто не можу зрозуміти, хто ще зміг би заспівати її тембром. Адже в Jamala є певна особливість, і якщо хтось зміг її спародіювати – це просто геніально!» – зазначила зірковий детектив шоу «МАСКА», співачка NK | Настя Каменських.

Думку детективів розділив і Олег Винник та побажав Горилі дійти до фіналу. А от DZIDZIO запропонував іншу версію – під неймовірною маскою може ховатись співачка Гайтана.

А чи розгадали експерти секрет Горили та чим надалі вражатиме учасниця шоу «МАСКА», глядачі каналу «Україна» дізнаються у нових випусках улюбленого проєкту.

Дивіться нові випуски другого сезону найпопулярнішого і найтаємничішого на українському телебаченні та в усьому світі шоу «МАСКА» щосуботи о 21:00 на каналі «Україна».

Статьи по теме
«Новорічна Маска»: Лілія Ребрик розповіла, хто допомагає їй з приготуванням страв для святкового столу
«Новорічна Маска»: Лілія Ребрик розповіла, хто допомагає їй з приготуванням страв для святкового столу

Вже в п’ятницю, 31 грудня, о 20:00 в ефірі каналу «Україна» вийде грандіозне шоу «Новорічна Маска на каналі «Україна», в якому ми побачимо улюблених героїв двох сезонів, а також 8 нових зимових масок. Допомагати відгадувати зірок під ними будуть популярні українські артисти та ведучі каналу «Україна», серед яких і Лілія Ребрик. За лаштунками проєкту вона поділилась новорічною сімейною традицією, якій не зраджує багато років.
29.12.21 — 788

«Я не дуже релігійна людина»: Оля Полякова поділилась сімейними традиціями на свята
«Я не дуже релігійна людина»: Оля Полякова поділилась сімейними традиціями на свята

Канал «Україна» готує глядачам неймовірне музичне свято! В новорічну ніч вийде прем’єра концерту-нагородження найкращих пісень року «Музична платформа», який об’єднає найпопулярніших артистів країни. За лаштунками шоу Оля Полякова відверто розповіла, як зустрічають Різдво в її родині.
28.12.21 — 702

«Стою, як пиріжок»: Анастасія Приходько у шоу «Новорічна МАСКА» пригадала найсумніший Новий рік
«Стою, як пиріжок»: Анастасія Приходько у шоу «Новорічна МАСКА» пригадала найсумніший Новий рік

Вже 31 грудня о 20:00 телеканал «Україна» покаже прем’єру шоу «Новорічна МАСКА», яка об’єднає найпопулярніших людей країни. Співачка Анастасія Приходько з’явиться у проєкті, щоб привітати глядачів з прийдешніми святами і розгадати головну загадку – хто сховався під яскравими зимовими образами. За лаштунками зірка пригадала найсумнішу історію, яка трапилась з нею у святкову ніч.
24.12.21 — 583