Контракты.ua

892  —  18.10
16-річний одесит став переможцем суперпопулярного талант-шоу «Співають всі!»
16-річний одесит став переможцем суперпопулярного талант-шоу «Співають всі!»

У суперфіналі грандіозного вокального шоу «Співають всі!» на телеканалі «Україна» наймасштабніше зіркове журі на чолі з Наталею Могилевською визначило ім'я переможця сезону. Головний приз проєкту – ПІВМІЛЬЙОНА гривень отримав талановитий хлопець з Одеси – Муаяд Абдельрахім.

Сьогодні в ефірі каналу «Україна» пройшов суперфінал наймасштабнішого талант-шоу «Співають всі!» Проєкт об'єднав 100 зірок, які протягом восьми тижнів обирали найталановитіших українців, гідних боротьби за головний приз шоу – 500 тисяч гривень. Так, у фіналі глядачі побачили приголомшливі виступи 14-ти учасників.

Наприкінці випуску на сцені залишилось три найсильніших конкурсанта, серед яких 30-річна киянка ODARA, дружина відомого музиканта і композитора Євгена Хмари, 16-річний Муаяд Абдельрахім із Одеси і 39-річний бариста зі Львова Ескен Зова. Учасники зійшлися в останньому вокальному поєдинку, після чого стало зрозуміло – головний приз і почесне звання переможця першого сезону суперпопулярного шоу «Співають всі!» отримав талановитий юнак Муаяд Абдельрахім.

«Я вдячний проєкту, адже він розкрив мене і мій потенціал. Я дуже щасливий і хочу висловити подяку кожній людині, яка мене підтримувала, – ділиться переможець шоу «Співають всі!» каналу «Україна» Муаяд Абдельрахім. – Перемога в шоу – це великий крок вперед і величезний поштовх. Чомусь я впевнений, що цей проєкт мені дуже допоможе в подальшому становленні. Зі свого боку, можу точно сказати – я працюватиму ще більше, ставатиму кращим і в жодному разі не залишу цю справу».

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. У серпні Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходить це музичне шоу.

Дивіться всі випуски шоу «Співають всі!» ексклюзивно на OLL.TV!

Статьи по теме
Андрій Данилко і DZIDZIO відгадали, хто ховався в образі Пальчіки в гіпершоу «МАСКА»
Андрій Данилко і DZIDZIO відгадали, хто ховався в образі Пальчіки в гіпершоу «МАСКА»

Шостий ефір грандіозного шоу «МАСКА» на каналі «Україна» в самому розпалі. На початку випуску глядачі познайомились із VIP-гостею проєкту – співочою та балакучою Пальчікою, створеною за малюнком маленького шанувальника шоу. На сцені «МАСКИ» героїня підкорила детективів своїм ніжним голосом, завдяки чому їм вдалося розсекретити зірку в костюмі – там маскувалась солістка гурту «KAZKA» Олександра Заріцька.
вчера, 16:50 — 543

У шкіряному міні: Оля Полякова вразила зухвалим образом у гіпершоу «МАСКА»
У шкіряному міні: Оля Полякова вразила зухвалим образом у гіпершоу «МАСКА»

Для нового випуску найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА», яке виходить щосуботи о 21:00 на каналі «Україна», зірковий детектив Оля Полякова обрала дуже епатажне вбрання.
08.11 — 682

Зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» Оля Полякова «зняла корону» перед Горилою
Зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» Оля Полякова «зняла корону» перед Горилою

Під час другого ефіру популярного шоу «МАСКА», яке виходить щосуботи о 21:00 на телеканалі «Україна», на сцену вийшла романтична Горила. Зіркові детективи довго дискутували, хто ховається під маскою, а почувши спів учасниці, впізнали відому співачку. Проте чи могла артистка так перевтілитись?
04.11 — 550