Контракты.ua

801  —  06.10
У шоу «МАСКА» з'явиться герой, зроблений за малюнком дитини
У шоу «МАСКА» з'явиться герой, зроблений за малюнком дитини

Канал «Україна» продовжує розкривати таємниці нового сезону шоу-детектива «МАСКА», прем'єра якого відбудеться 23 жовтня о 21:00. Художниця з костюмів проєкту Леся Патока розповіла про незвичайного персонажа – Пальчику, ескіз якого створила дитина.

Наприкінці першого сезону шоу канал «Україна» оголосив конкурс дитячого малюнка. До редакції програми надійшло понад 1000 листів з ескізами майбутніх масок. Після тижня палких дискусій всередині команди, новим героєм другого сезону грандіозного шоу стала маска на ім’я Пальчика.

«Я просто в захваті від такої ідеї! І хоча ми перемалювали малюнок на ескіз, створюємо нашу Пальчику, зберігаючи всі пропорції і деталі автора. Наприклад, на початковому ескізі одна рука маски тонша а інша – ширша, саме так це і буде виглядати», – розповіла художниця з костюмів шоу «МАСКА» Леся Патока.

Створив унікальний персонаж справжній шанувальник шоу-детектива «МАСКА», 8-річний Єлисей Маркішев із Києва.

«У пост-шоу «МАСКА» я почув, як Володимир Остапчук запропонував всім надіслати свої ескізи. Сказав дорослим: «Малюйте разом з дітьми. Ми запускаємо кастинг». І ось ми відправили малюнки, і виграв мій костюм Пальчики. Мені навіть прислали повідомлення про те, що мої костюми найяскравіші. Правда, взяли тільки Пальчику – вона краще за всіх підійшла для шоу, – розповів творець Пальчики Єлисей Маркішев. – Мені дуже сподобалося втілення мого малюнка – всі-всі деталі!»

Хлопець зізнається – творці шоу повністю передали його задумку, а ось ім'я маски трохи переплутали – Володимир Остапчук прочитав його, зробивши наголос на передостанній склад замість першого, але так костюм став ще більш цікавішим.

Як повідомлялось раніше, канал «Україна» працює над другим сезоном мегапопулярного шоу «МАСКА» за міжнародним форматом The Masked Singer.

Статьи по теме
Канал «Україна» показав першого героя грандіозного шоу «Новорічна МАСКА»
Канал «Україна» показав першого героя грандіозного шоу «Новорічна МАСКА»

Напередодні Нового року, 31 грудня, в ефірі каналу «Україна» вийде святковий випуск улюбленого шоу мільйонів «Новорічна МАСКА». Глядачі разом із зірковими детективами гіпершоу насолоджуватимуться виступами зимових героїв та cпробують розгадати, які суперзірки сховались у цих фантастичних образах, одним із яких став гігантський Бурий Ведмідь у костюмі Білого.
11.11 — 734

У шкіряному міні: Оля Полякова вразила зухвалим образом у гіпершоу «МАСКА»
У шкіряному міні: Оля Полякова вразила зухвалим образом у гіпершоу «МАСКА»

Для нового випуску найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА», яке виходить щосуботи о 21:00 на каналі «Україна», зірковий детектив Оля Полякова обрала дуже епатажне вбрання.
08.11 — 682

Зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» Оля Полякова «зняла корону» перед Горилою
Зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» Оля Полякова «зняла корону» перед Горилою

Під час другого ефіру популярного шоу «МАСКА», яке виходить щосуботи о 21:00 на телеканалі «Україна», на сцену вийшла романтична Горила. Зіркові детективи довго дискутували, хто ховається під маскою, а почувши спів учасниці, впізнали відому співачку. Проте чи могла артистка так перевтілитись?
04.11 — 550