Контракты.ua

526  —  21.09
«Зірки народжуються не на сцені»: Наталія Могилевська зробила відкриття на шоу «Співають всі!»
«Зірки народжуються не на сцені»: Наталія Могилевська зробила відкриття на шоу «Співають всі!»

Капітан зіркової «сотні» грандіозного шоу «Співають всі!» на каналі «Україна», популярна співачка Наталія Могилевська відверто розповіла, які таланти здатні підкорити її серце.

У четвертому випуску масштабного талант-шоу «Співають всі!» суддів підкорила учасниця Наталія Слаква. Ще вчора дівчина стояла на касі в супермаркеті і співала в електричках, а сьогодні – вона фаворитка, яка підняла всю стіну і отримала заслужені 100 балів!

«Найталановитіші люди починають свій шлях зовсім не з великих сцен, гігантських гонорарів і сотні продюсерів. Вкотре переконуюсь, що вуличні музиканти – це душевні і справжні артисти, які насолоджуються співом під відкритим небом і з шапкою біля ніг», – написала у своєму Інстаграмі капітан зіркових експертів проєкту, співачка Наталія Могилевська.

Крім того, учасниця вокального шоу каналу «Україна» надихнула Наталю Могилевську поділитись цікавою історією свого життя:

«Наталя не тільки нагадала мені про такий приємний момент у моєму житті, коли в 15 років я подорожувала Європою з колективом і вранці співала в костелах церковні пісні, а ввечері ми йшли розважати простий народ на вулицях, але і вразила своїми вокальними можливостями і трепетом, з яким вона співає, – поділилась артистка. – Я впевнена, що це тільки початок! Не розгубіть свою душевність на цьому тернистому шляху і просто насолоджуйтеся!»

Наступний випуск грандіозного шоу «Співають всі!» дивіться в суботу, 25 вересня, о 21:00 на телеканалі «Україна».