Контракти.ua

1285  —  06.05.21
Ексклюзив «Зiркового шляху»: DZIDZIO вперше прокоментував своє розлучення
Ексклюзив «Зiркового шляху»: DZIDZIO вперше прокоментував своє розлучення

Співак DZIDZIO у програмі «Зірковий шлях», яку ведуть Даніель Салем та Альона Вінницька на каналі «Україна», розповів про власне розлучення.

Після восьми років подружнього життя зірковий детектив шоу «МАСКА» DZIDZIO розходиться із дружиною співачкою SLAVIA. Дата розлучення поки не відома.

«Це юристи займаються, вони розуміють, як правильно зробити, - розповів артист на каналі «Україна» і запевнив, що майно розподілятимуть без скандалів, - я людина порядна і це доведу».

Свій творчий шлях подружжя починало разом, співаючи у гурті «Михайло Хома і Друзі», який пізніше, за словами дружини артиста, Ярослави, трансформувався у колектив «DZIDZIO», куди її не запросили. Тож жінка заснувала студію «Слава», де навчала дітей вокалу. І водночас підтримувала чоловіка, доки він розбудовував свою кар'єру. SLAVIA взяла участь у талант-шоу, випустила кліп на пісню «Чиста, як сльоза». Однак справжню славу їй приніс кліп «Я тобі не мамка». Цю музичну бомбу артистка готувала потай від чоловіка. За словами співачки, її сольна кар'єра стала випробуванням і для шлюбу з Михайлом.