Контракти.ua

4027  —  14.10.13
Тарифи на «комуналку» в України потрібно знизити
Тарифи на «комуналку» в України потрібно знизити

Встановити в Україні економічно обгрунтований рівень тарифів на житлово-комунальні послуги, як рекомендують Міжнародний валютний фонд (МВФ) і Світовий банк, наразі неможливо.

Про це заявив директор Інституту міста Олександр Сергієнко в ефірі Українського радіо.

За його словами, населення буде не в змозі платити за такими тарифами.

«Представники МВФ та Світового банку не зовсім розуміють нашу ситуацію. Підвищити тарифи просто так неможливо. Населення просто не потягне це», - сказав Сергієнко.

Він наголосив, що в Україні, треба, навпаки, знижувати тарифи, а не підвищувати.

«У вартості комуналки левову частку становить теплопостачання. А у теплопостачанні щонайменше 2/3 - вартість газу. Для населення, яке користується індивідуальними котлами, газ відпускається по 725 гривень за тисячу кубів за ліміту не більше 2,5 тисячі кубів. Для мешканців міст вартість газу набагато вища - 1300 гривень за тисячу кубів. За такою ціною газ отримує теплокомуненерго», - зазначив Сергієнко.

Він додав, що Україна щорічно видобуває близько 20 млрд куб м відносно дешевого газу і цього обсягу вистачить для населення і теплокомуненерго.

Статьи по теме
Великі гроші: десятка найпопулярніших бізнесових медіа в Україні
Великі гроші: десятка найпопулярніших бізнесових медіа в Україні

Функціонування українського бізнесу під час війни, виклики підприємців, розвиток своєї справи та масштабування на міжнародному ринку, діджиталізація та оптимізація роботи, релокація бізнесу та перепрофілювання відповідно до вимог часу, інвестиції з-за кордону та нові стартапи —  про це українці щодня читають у бізнесових медіа.
28.09.23 — 607

«BROCARD – український бізнес, і ми працюємо на перемогу», –  заява компанії
«BROCARD – український бізнес, і ми працюємо на перемогу», – заява компанії

Понад 14 місяців із початком повномасштабного військового вторгнення російської армії до України група компаній BROCARD була об’єктом регулярних інформаційних атак. Численні перевірки діяльності BROCARD не виявили жодних порушень. Станом на сьогодні правоохоронні органи не мають до компанії жодних претензій – судові справи закрито. Про це повідомляють у «Брокард-Україна».
16.05.23 — 5505

Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт
Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт

В Україні незабаром можуть відновити роботу бренди, які призупиняли її через війну.
15.08.22 — 1135