Найсмачніший тертий пиріг з варенням можна легко приготувати, якщо знати кілька секретів, які полегшать процес.
У холодну пору року складно уявити щось ідеальніше, ніж чашка чаю з теплим тертим пирогом з улюбленою начинкою. Цей десерт можна приготувати, з варенням, сиром або просто будь-якими фруктами. Пише УНІАН.
Класичний десерт готується з будь-яким густим варенням або джемом. Список інгредієнтів включає продукти, які є у кожного вдома.
Змішуємо борошно, цукор, м'який маргарин і злегка збите яйце. Тісто ділимо в співвідношенні 60% на 40%. Меншу половину прибираємо в морозилку до затвердіння, а з тіста, що залишилося, формуємо нижню частину випічки і невеликі бортики. Через 20 хвилин розподіляємо варення по тісту, а частину, що залишилася, натираємо зверху. Випікаємо при 180 градусах до золотистого. Подавати пиріг краще теплим. За бажанням можна прикрасити кулькою ванільного морозива.
Раніше ми розповідали про смачний чайний пиріг з варенням, який може стати ще одним хорошим варіантом простої випічки.
Ніжна сирна маса допоможе класичному рецепту заграти новими фарбами. Ванільний аромат ідеально доповнить зимовий вечір.
Вершкове масло перетираємо з борошном, цукром, розпушувачем і сіллю. Сир збиваємо в блендері разом з цукром, ваніллю, 3 столовими ложками сметани і яйцем. Якщо сир сухий - додаємо ще одну ложку сметани. Половину тіста прибираємо на 20 хвилин в морозилку, а з решти - формує дно і бортики випічки. Потім викладаємо начинку і зверху натираємо тісто, що залишилося. Випікати 30-40 хвилин при температурі 200 градусів. Пиріг з сиром краще залишити на деку до охолодження і тільки потім нарізати, щоб дати сиру трохи стабілізуватися.
Коли немає під рукою варення або джему, заморожені ягоди можуть стати тією самою соломинкою потопаючому. Соковита вишня добре поєднується з пісочним тістом.
Вершкове масло перетираємо з яйцем, цукром (100 г), борошном і розпушувачем. Тісто ділимо на дві частини, меншу з яких прибираємо в морозилку. Вишню відкидаємо на сито, щоб стік весь сік. При необхідності можна легенько її віджати. З більшої частини тесту формуємо низ і бортики майбутнього десерту. Духовку розігріваємо до 180 градусів. Ягоди викладаємо на тісто, присипаємо цукром і крохмалем. Тісто, що залишилося за допомогою терки розподіляємо зверху і відправляємо в духовку на 25-30 хвилин. До пирога буде смачно подати кульку шоколадного морозива.
Поєднання кисло-солодких яблук з корицею, родзинками і теплого пісочного тіста не може залишити кого-небудь байдужим.
Для тіста змішуємо яйця, масло, 130 гр цукру, борошно розпушувач. Ділимо тісто так, щоб одна з частин була трохи більше другої. Ту, що поменше, прибираємо в морозилку. Ізюм заливаємо окропом на 5 хвилин, потім промиваємо, щоб позбутися можливого сміття. З більшої половини тіста формуємо дно і бортики пирога. Зверху натираємо яблука, викладаємо родзинки, а потім посипаємо цукром і корицею. Накриваємо начинку тестом - його треба також натерти. Випікати в духовці 35-40 хвилин при температурі 180 градусів. Показником стане золотистий колір.
Варіантів цього пирога може бути дуже багато. За бажанням, можна додавати цукати, цедру горіхи і кожен раз отримувати новий десерт.