Контракты.ua

240  —  01.12.21
«Дитячий охоронець» Євген Олійник зізнався, чи є у нього страхи
«Дитячий охоронець» Євген Олійник зізнався, чи є у нього страхи

6 грудня о 17:00 на телеканалі «Україна» стартує показ україномовного 40-серійного детективу з елементами комедії «Дитячий охоронець». Виконавець головної ролі актор Євген Олійник розповів про те, як бореться із фобіями.

Актор Євген Олійник радить не тікати від своїх страхів, а сміливо діяти. Свого часу актор потай від батьків вирушив на секцію боксу, щоб подолати свій страх і навчитися постояти за себе.

«Тато у мене був майстром спорту з боксу, а мама завжди говорила, що «б'ються тільки дурні, будь вище за це». Я дуже швидко зрозумів, що такий підхід не працює у житті. Вважаю, кожен хлопчик хоча б два роки має займатися контактними видами єдиноборств. Коли хлопчик виходить проти іншого хлопчика на ринг або татамі, і не може сховатись за маму, бачить перед собою суперника з рівними силами, і повинен постояти за себе – це виховує характер, народжує Дух усередині. Саме це робить хлопчика – чоловіком», - упевнений Олійник.

За словами Євгена, самооборона йому знадобилася у дорослому житті.

«Бокс рятував мене. Наш світ сповнений конфліктів та боротьби за місцем під сонцем. В очах чоловіка завжди читається, може він відповісти чи ні. Я розумію бажання наших жінок захистити своїх дітей багато від чого, але треба розуміти, що хлопець виросте і увійде в доросле життя сам, і там будуть хулігани, які по очах визначать, може людина дати здачі чи ні. Саме життя перевірятиме хлопчика на міцність духу та самоповагу», - розповів актор.

Євген Олійник не приховує, що продовжує боротися зі своїми страхами. Наприклад, так само, як і його герой із серіалу «Дитячий охоронець», він боїться керувати авто.

«Я дуже боюся керувати автомобілем. Мене одного разу збила машина, до того ж кілька разів машини, де я їхав, дивом уникали аварій, і в мене до цього транспорту підсвідомий страх. Цього року я вирішив із цією проблемою боротися та здати на права», - обіцяє актор.

Нагадаємо, за сюжетом серіалу «Дитячий охоронець», колишній спецназівець Тарас влаштовується до елітної агенції, яка надає послуги з охорони дітей заможних батьків. На бойових завданнях для Тараса було все дуже просто, та в мирному житті порозумітися із дітьми – справжнє випробування на міцність. Тарасу необхідно не просто усунути загрозу життю дитини, а й разом із її батьками вирішити глибші проблеми, що призвели до небезпечної ситуації.

Дивіться серіал «Дитячий охоронець» у будні на каналі «Україна».

 

Статьи по теме
Актор серіалу «Надія» Олексій Нагрудний розповів, що задумувався про медичну кар'єру
Актор серіалу «Надія» Олексій Нагрудний розповів, що задумувався про медичну кар'єру

17 січня о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра першої серії 40-серійної медичної драми «Надія». Виконавець ролі хірурга Стрілецького, актор Олексій Нагрудний, розповів, як музика перемогла медицину в його житті.
17.01 — 177

Від творців «Жіночого лікаря»: на телеканалі «Україна» стартує нова меддрама «Надія»
Від творців «Жіночого лікаря»: на телеканалі «Україна» стартує нова меддрама «Надія»

17 січня о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра першої серії 40-серійної медичної драми «Надія». Зйомками картини займалася компанія FILM.UA Group. Новий серіал – це спін-офф культового проекту «Жіночий лікар». Цього разу історія розгортається у новій високотехнологічній багатопрофільній клініці, де головна героїня, талановитий хірург Надія, має не тільки проводити найскладніші операції, але й розібратися із особистими глибокими травмами, які є перепоною на її шляху до щастя.
10.01 — 417

Актриса серіалу «Ігри дітей старшого віку» Любава Грешнова розповіла, чому її не лякає самотність
Актриса серіалу «Ігри дітей старшого віку» Любава Грешнова розповіла, чому її не лякає самотність

Існує думка, що відомі люди, особливо актори, намагаються бути в центрі уваги, тому їм не подобається залишатися на самоті. Зірка серіалу «Ігри дітей старшого віку» на каналі «Україна», навпаки, любить проводити час наодинці. Любава Грешнова поділилась, у чому їй допомагають візити до психолога та що дуже сильно вимотує.
31.12.21 — 367