Контракти.ua

969  —  24.02.22
«Чудова нагода втерти носа»: Оля Полякова в шоу «Ігри талантів» змагатиметься з донькою за гроші
«Чудова нагода втерти носа»: Оля Полякова в шоу «Ігри талантів» змагатиметься з донькою за гроші

Вже у суботу, 26 лютого, о 21:00 канал «Україна» покаже грандіозну прем’єру шоу «Ігри талантів». У розважальному проєкті звичайні українці боротимуться за головний приз кожної програми – 150 тисяч гривень, а їхніми помічниками і радниками у нелегкій грі стануть найпопулярніші люди країни. Так, в одному з випусків компанію гравцям складуть співачка Оля Полякова та її донька Маша.

Загадки масштабного шоу «Ігри талантів» стануть справжнім викликом на перевірку логіки та інтуїції для всіх. У кожному випуску 2 команди гравців на чолі з зірковими гостями відгадуватимуть оригінальні таланти 11 незнайомців, тож інтриги та несподівані повороти чекають глядачів каналу «Україна» щосуботи. А ось в одному з ефірів боротьба буде не лише між гравцями за гроші, а й між членами сімей!

«Це дуже непроста гра, в ході якої треба неабияк порозкидати мізками. Тим паче коли граєш проти рідної доньки! Спочатку, мені здавалось, що треба їй допомагати, але коли я ввійшла в азарт, зрозуміла, що не хочу віддавати свою перемогу комусь іншому. Навіть рідній доньці! Не дам їй гроші, навіть на університет», – пожартувала Оля Полякова на знімальному майданчику каналу «Україна».

Крім того, артистка зазначила, що в грі керується виключно логікою, як і в звичайному житті. А от інтуїцію підключає лише у крайніх випадках.

Для молодої співачки та блогерки Маші Полякової – це далеко не перше шоу, в якому вона бере участь, але за словами дівчини – воно особливе, і Маша обіцяє скористатись усіма можливостями, щоб отримати перемогу.

«Це шоу – чудова нагода втерти носа мамі, адже всі наші ігри завершуються тим, що перемогу має отримати саме вона. Навіть, коли ми вдома граємо в карти, мені доводиться їй піддаватись, адже я ціную своє вільне життя і хочу, щоб мені давали дозвіл на нього. Тому й піддаюся», – поділилась донька Олі Полякової Маша Полякова з журналістами каналу «Україна».

А хто з дівчат приведе свою команду до перемоги – глядачі каналу «Україна» дізнаються зовсім скоро!

Як повідомлялося раніше, ведучим нового грандіозного шоу каналу «Україна» став мегапопулярний DZIDZIO, а режисерами-постановниками – Герман Нєнов, Марія Коростельова, Юрій Пристаєцький і Роман Дмитрик. Згідно з правилами проєкту, у кожному епізоді змагаються дві команди телеглядачів, допомагатимуть яким українські знаменитості. Гра проходить у три раунди, в яких можна заробити 150 тисяч гривень. Команда, чиє «шосте чуття» або тверезий розрахунок виявляться сильнішими, стає переможцем і забирає грошовий приз.

Розважальний проєкт за форматом Game of Talents компанії Fremantle вперше вийшов на телеекрани у 2019 році, а вже за два роки локальні версії шоу побачили глядачі у США та багатьох країнах Європи, серед яких Великобританія, Франція, Італія, Нідерланди, Бельгія та Швеція. Україна стала десятою країною, яка готує адаптацію цього неймовірного проєкту.

Дивіться нове грандіозне шоу «Ігри талантів» у суботу, 26 лютого, о 21:00 на каналі «Україна»!