Контракты.ua

512  —  26.11.21
Вакциновані хворі: «Головна тема» з’ясує, чому covid-19 атакує після щеплення
Вакциновані хворі: «Головна тема» з’ясує, чому covid-19 атакує після щеплення

У суботу, 27 листопада, о 20:00 у суспільно-резонансному проєкті «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна», влаштують ексклюзивний експеримент, котрий покаже після якої вакцини коронавірус минає легше та що в такому разі відбувається з антитілами.

Чи дає щеплення стовідсоткову гарантію не захворіти на covid-19? Вже не рідкість - зараження після повного курсу імунізації. Вперше на українському телебаченні перевірять, як доступні українцям вакцини вплинули на перебіг хвороби. У програмі розкажуть, після якого препарату – CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer чи Moderna – коронавірус минає швидше і без ускладнень. Глядачі дізнаються, яка вакцина не захистила щепленого нею від перебування у лікарні, а після якої covid як почався раптово, так і зник непомітно за кілька днів. До того ж, дослідження виявить, як змінилась кількість антитіл в організмах людей, що зробили щеплення, а потім перехворіли.

У випуску з’ясують, коли і на скільки зросте ціна на транспортування блакитного палива. Попри обіцянки влади не підвищувати тарифів на газ і тепло - на українців чекає збільшення чергового рахунку - за доставку газу. Вартість транспортування планують підвищити газові підприємства Одеси, Умані та Луганська – там цей тариф може стати більшим навіть за ціну палива! Головний аргумент -  не вистачає коштів на утримання своїх мереж та зарплати працівникам, які їх обслуговують. У випуску розкриють, за що насправді змушують платити українців, як нараховують міфічні платіжки, і що робити тим, хто газом не користується, а квитанції за доставку отримує.

А також, на глядачів чекає головний крижаний експеримент цієї зими. У програмі влаштують справжній марафон видовищних випробувань для трендових зимових речей. Нині в моді екошуби, штучні дублянки та пуховики на синтепоні. Та чи не замерзнуть у них українці у вітряно-морозну зиму? Аби це дізнатись, команда проєкту заморозить пуховики, дублянки та шуби у морозилці, занурить у рідкий азот при -165 градусах та продуватимуть шквальним вітром біля гелікоптера. Який одяг витримає арктичний холод та переможе в екстремальних змаганнях, а який не вартий витрачених грошей – покажуть у «Головній темі».

Дивіться програму «Головна тема. Перезавантаження» у суботу о 20:00 на каналі «Україна»!

 

Статьи по теме
«Головна тема»: алкопровокація року – хто пустить п’яного за кермо з дитиною?
«Головна тема»: алкопровокація року – хто пустить п’яного за кермо з дитиною?

У суботу, 15 січня, о 20:00 у суспільно-резонансному проєкті «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна», влаштують соціально важливу перевірку та покажуть, як українці реагуватимуть на нетверезого водія, котрий планує сідати за кермо.
14.01 — 141

Святкові грабіжники: у «Головній темі» розкажуть, кому не можна відкривати двері у новорічну ніч
Святкові грабіжники: у «Головній темі» розкажуть, кому не можна відкривати двері у новорічну ніч

У суботу, 25 грудня, о 20:00 у суспільно-резонансному проєкті «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна», влаштують відчайдушний експеримент-провокацію, аби перевірити, чи стали українці обачніші та обережніші, або у святковому настрої все ж готові пустити до своєї оселі незнайомців.
24.12.21 — 211

Від 5 до 15 років: «Головна тема» перевірить 100 дітей на антитіла до covid
Від 5 до 15 років: «Головна тема» перевірить 100 дітей на антитіла до covid

У суботу, 4 грудня, о 20:00 у суспільно-резонансному проєкті «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна», влаштують масштабний експеримент, що покаже, скільки із сотні маленьких українців вже перехворіли на коронавірус безсимптомно та, хто отримав імунітет.
03.12.21 — 207