Контракты.ua

543  —  11.10
Актриса серіалу «Топтун» поділилася, чому втікала від колишнього чоловіка
Актриса серіалу «Топтун» поділилася, чому втікала від колишнього чоловіка

На каналі «Україна» йде захоплюючий детективний серіал «Топтун» з елементами комедії. Катерина Гулякова зіграла в ньому впевнену в собі, яскраву та красиву жінку. Актриса розповіла, що до участі в проєкті у неї були досить складні стосунки.

Актрису Катерину Гулякову важко не помітити: у неї дуже яскрава зовнішність. Зірка серіалу легка та приємна в спілкуванні. І мимоволі виникає відчуття, що в її житті все чудово. Однак не так давно актриса пережила непростий період.

«Я зі школи була знайома зі своїм тепер уже колишнім чоловіком і дуже рано вийшла заміж, – розповіла актриса серіалу «Топтун». – Довгий час я жила для когось. Спочатку для батьків, потім для дорослого чоловіка, після – для дітей».

За словами Катерини Гулякової, тепер їй хочеться з'ясувати, яким має бути її особистий простір, щоб створити стосунки, які вже будуть назавжди.

Останнім часом у житті актриси відбувалося багато змін, наприклад, вона обрала нове захоплення. Її підписники вже знають завдяки фото в соцмережах, що зірці серіалу дуже подобаються пробіжки.

«Спочатку я бігла від самої себе. Після розлучення мені довелося чотири роки жити в одній квартирі з колишнім чоловіком, – зізналася вона. – Я не могла роз'їхатися, і це було пекло, яке нікому не побажаю пройти. Завдяки пробіжкам мені вдавалося побути наодинці з собою».

Але незабаром вона вже почала отримувати кайф від такого фізичного навантаження й помічати, як змінюється її тіло, як багато з'являється сил.

Слідом за новим захопленням з'явилася пропозиція зіграти в проєкті «Топтун» яскраву героїню Анну Дерезу. І сьогодні 40-серійний серіал із задоволенням дивляться любителі детективних історій, яких в цій картині достатньо!

Дивіться 40-серійний серіал «Топтун» о 17:00 з понеділка по четвер на каналі «Україна».

 

Статьи по теме
Канал «Україна» покаже прем’єру серіалу «Я заберу твою сім’ю»
Канал «Україна» покаже прем’єру серіалу «Я заберу твою сім’ю»

У понеділок, 6 грудня, о 21:00 на телеканалі «Україна» стартує прем'єра 16-серійної картини «Я заберу твою сім’ю». Новий багатосерійний фільм розповість історію жінки, яка погоджується на роль шпигуна у фірмі конкурента і виявляється втягнутою у небезпечну гру.
вчера, 15:40 — 136

Актриса «Дитячого охоронця» Анна Гуляєва зізналася, чим її підкорив коханий Влад Нікітюк
Актриса «Дитячого охоронця» Анна Гуляєва зізналася, чим її підкорив коханий Влад Нікітюк

6 грудня о 17:00 на телеканалі «Україна» стартує показ україномовного 40-серійного детективу з елементами комедії «Дитячий охоронець». Виконавиця ролі чарівної Лади, актриса Анна Гуляєва розповіла, як провела карантин зі своїм коханим, зіркою серіалу «Трикутник долі» актором Владом Нікітюком.
03.12 — 155

Зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» Олег Винник зізнався, чи має дітей
Зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» Олег Винник зізнався, чи має дітей

У шостому випуску нового сезону найзірковішого та найзагадковішого на українському ТБ шоу «МАСКА», яке виходить щосуботи о 21:00 на каналі «Україна», зіркові детективи намагались розгадати особу фантастичного білого Тигра. Аби наблизитись до істини, вони вирішили поцікавитись, чи має цей герой дітей. Однак винахідливий учасник перевернув усе з ніг на голову, тож на це запитання довелося відповідати Олегу Виннику. Яку правду розкрив артист?
02.12 — 363