Контракти.ua

987  —  24.02
Актриса серіалу «Ти мене ніколи не забудеш» розповіла, яка порада тренера навчила її досягати цілей
Актриса серіалу «Ти мене ніколи не забудеш» розповіла, яка порада тренера навчила її досягати цілей

На каналі «Україна» стартувала 16-серійна мелодрама «Ти мене ніколи не забудеш». Головну роль в серіалі зіграла акторка Ганна Клінська, яка поділилася крутим правилом свого тренера.

На фото в соцмережах і в картині «Ти мене ніколи не забудеш» на каналі «Україна» можна побачити струнку й тендітну актрису, яка грає головну роль. І мало хто знає, що раніше зірка серіалу займалася футболом, карате та скелелазінням.

«Коли я займалася скелелазінням, у нас був чудовий тренер, ми часто ходили в походи, багато розмовляли, він захоплювався йогою і завжди повторював: «Кожна наступна сходинка – вона набагато вища, тому на неї непросто піднятися, – поділилася актриса мелодрами «Ти мене ніколи не забудеш». – Якщо відчуваєте, що вам стає важко – ви переходите на новий рівень. Впасти завжди легко, набагато складніше піднятися, але потрібно прагнути йти вгору».

Сьогодні Ганна Клінська продовжує вести активний спосіб життя, але більше часу приділяє йозі. За словами актриси, у йозі є багато плюсів. Вона більш духовна й пов'язана з енергією.

«Я почала звертати увагу на те, що відчуваю: «У мене багато сил? Мені добре, коли я щось роблю?» Наприклад, я не їм м'ясо й не п'ю молоко вже багато років, – розповіла зірка серіалу в інтерв'ю для каналу «Україна». – Мені не хочеться, я розумію, що без цього у мене більше сил та енергії».

Пораду свого тренера акторка пам'ятає досі, це правило допомагає їй долати перешкоди, продовжувати зростати у своїй професії та займатися собою.

Дивіться серіал «Ти мене ніколи не забудеш» з понеділка по четвер о 21:00 на каналі «Україна».