Контракты.ua

199  —  14.09
Улюблені актори і зйомки в складних умовах: канал «Україна» покаже прем’єру серіалу «Справа тих, хто потопає»
Улюблені актори і зйомки в складних умовах: канал «Україна» покаже прем’єру серіалу «Справа тих, хто потопає»

У понеділок, 13 вересня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 8-серійного фільму «Справа тих, хто потопає» спільного виробництва каналу і компанії «Українська Продакшн Студія». Головні герої серіалу – поліцейський Олексій Терещенко та вчителька Марина Коновалюк – виявилися втягнутими в серйозну неприємність, пов'язану з їхнім особистим життям і роботою.


Дія картини «Справа тих, хто потопає» розгортається в містечку, яке через тривалі зливи знаходиться під загрозою затоплення. Двом місцевим жителям, крім природних і соціальних проблем міста, доведеться розібратися з неприємностями і в особистому житті. Вчителька Марина Коновалюк одного разу повірила в щирість одруженого чоловіка і тепер втягнута в грандіозний скандал. До того ж її підозрюють у вбивстві суперниці. А поліцейський Олексій Терещенко «засланий» в провінцію за серйозний службовий проступок.
За словами режисера картини Антона Азарова, він отримав чудовий сценарій Ярослави Сегал: «Це дуже цікавий матеріал з дуже зрозумілими характерами. У сюжеті немає простих і банальних поворотів, а ліричну і детективну історію не можна назвати шаблонними. Вони не розвиваються в якомусь стандартному для більшості людей поданні, внаслідок чого не одразу можна здогадатися, хто злочинець. І в цьому якраз велика заслуга і високий рівень автора сценарію, стиль якого я завжди впізнаю з перших сцен при читанні сценарію».
Головного героя Олексія Терещенка в серіалі зіграв Петро Риков, вже відомий глядачам каналу «Україна» за численними роботами.
«Мій персонаж – співробітник поліції, який проштрафився і засланий начальством у Нові Плавні, де йому потрібно... перечекати грозу. Але зі зміною «декорацій» мало що змінюється. Він як і раніше енергійний і перший час, звичайно, помітно виділяється на тлі мешканців містечка. Однак поступово ми розуміємо, що саме тут він нарешті опиняється серед «своїх», – розкриває подробиці сюжету актор.
Зйомки картини проходили в несподіваних для акторів умовах. Петро Риков зізнався: «Мені було цікаво мати справу з безперервними дощами». Але при цьому незвичайний фон абсолютно не напружував, навпаки, зливи грають не останню роль в цій історії.
Також у картині знялися Олена Шилова, Валерія Ходос, Олександр Крижановський, Дмитро Чернов, Сергій Дзялік, Марк Дробот, Тамара Антропова, Інга Нагорна, Костянтин Корецький, Фатіма Горбенко, Олексій Зорін, Максим Лучак.
Оператор-постановник серіалу – Максим Гуцу. Художник-постановник – Олена Остапенко. Продюсери – Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Заря, Ірина Чемерис. Зйомки фільму проходили в Києві та Київській області у 2021 році.
Дивіться прем'єру 8-серійної картини «Справа тих, хто потопає» з понеділка по четвер о 21:00 на каналі «Україна».

 

Статьи по теме
Актриса серіалу «Топтун» потрапила на шахрая під час продажу квартири
Актриса серіалу «Топтун» потрапила на шахрая під час продажу квартири

4 жовтня о 17:00 відбудеться прем'єра серіалу «Топтун» на каналі «Україна». У детективній картині одну з яскравих ролей зіграла Катерина Гулякова. Дивлячись на неї, здається, що в житті актриси все легко та чудово. Однак зірка серіалу зізналася, що одного разу вона теж потрапила в дуже неприємну історію.
вчера, 17:30 — 318

Актор серіалу «Люся Інтерн» зізнався, за що над ним знущалися в школі
Актор серіалу «Люся Інтерн» зізнався, за що над ним знущалися в школі

У комедійному серіалі «Люся Інтерн», який йде на каналі «Україна», одного з молодих інтернів грає Павло Кружнов. У програмі «Зірковий шлях» він відверто розповів про булінг.
24.09 — 348

На каналі «Україна» відбудеться прем’єра фільму «Материнське серце»
На каналі «Україна» відбудеться прем’єра фільму «Материнське серце»

У суботу, 18 вересня, о 16:00 телеканал «Україна» покаже прем'єру 4-серійного фільму «Материнське серце» спільного виробництва каналу і компанії «Українська Продакшн Студія». Події картини розпочинаються у 1985 році, тож кіношникам довелося попрацювати над відтворенням антуражу кінця минулого століття і пошуком необхідного реквізиту.
17.09 — 256