Контракты.ua

264  —  16.06
Канал «Україна» знімає проєкт «Хід прокурора» зі Святославом Піскуном
Канал «Україна» знімає проєкт «Хід прокурора» зі Святославом Піскуном

Телеканал «Україна» спільно з продакшн-компанією IVORY films працює над створенням безпрецедентного для українського телебачення документального гостросюжетного кримінального детективу – «Хід прокурора». Кожна  серія – окрема реальна, резонансна  історія конкретного злочину, розслідування якого вела прокуратура на чолі з колишнім генеральним прокурором України Святославом Піскуном.

В основі кожної серії – лише реальні резонансні злочини, що відбувалися в Україні в період з 80-х років минулого століття і до сьогодні, та які викликали резонанс в суспільстві. Глядач стане свідком того, як проходило розслідування, дізнається, хто отримав покарання за скоєний злочин, і чи все насправді було так, як розповідали журналісти.

«До моменту старту зйомок, було пропрацьовано більше 150 кримінальних справ, ми мали вибрати найскладніші для нас і найцікавіші для глядача кримінальні справи, тому нам є з чим зайти в новий телевізійний сезон. Сценаристи проєкту намагалися притримуватися достовірності в історіях, єдине, що ми усвідомлено змінювали – це імена та прізвища злочинців і їхніх жертв, намагаючись уберегти їхні сім’ї від нападок, помсти чи надмірної уваги», - зазначила керівниця проєкту «Хід прокурора» Оксана Струтинська.

Глядачі стануть свідками несподіваних поворотів, інтриг, спроб злочинців замести сліди, відвести розслідування по хибному сліду. Провідником кожного розслідування є ексгенеральний прокурор України – Святослав Піскун.

«Мета проєкту - показати відповідальних професіоналів: слідчих прокуратури, прокурорів, оперативників МВС, які неупереджено, чесно й об’єктивно, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, не шкодуючи свого особистого часу, розслідували кримінальні справи про вбивства людей. Ми нічого не придумали, це – реальні злочини, які були під наглядом генеральної прокуратури, де я пропрацював 27 років. Усі справи розслідувались групами, які очолював я, або мої колеги. Це ексклюзивний серіал, тому що тут висвітлюються події, про які люди чули у ЗМІ, але реальні подробиці яких, були засекречені. Ми дуже багато доклали зусиль для зйомок. Я обдзвонював всіх прокурорів областей і знаходив слідчих, які працювали по цим справам. Допомагали всі. Допомагали тому, що це гордість органів прокуратури – кваліфіковане розслідування заплутаних неочевидних латентних злочинів. Ми вперше покажемо правду про роботу слідчих прокуратури», – розповів Святослав Піскун.

У проєкті будуть використані архівні фото та відео-матеріали з реальних місць злочинів. Також, основними локаціями зйомок стали кабінет слідчого прокуратури, дорадчий кабінет, де збирається вся слідча група, лабораторія судмедексперта і криміналіста, кімната для допитів, кімната для впізнання.

«Хід прокурора» стартуватиме в новому телевізійному сезоні на каналі «Україна».

 

Статьи по теме
Телеканал «Україна» розпочав зйомки серіалу «Дитячий охоронець»
Телеканал «Україна» розпочав зйомки серіалу «Дитячий охоронець»

У Києві стартували зйомки україномовного 40-серійного детективу з елементами комедії «Дитячий охоронець». Виробництвом картини на замовлення телеканалу «Україна» займається продакшн-компанія «Теле Про». Відставний спецназівець Тарас не знайшов себе у цивільному житті і влаштовується в охоронне агентство. Колишній військовий впевнений, що легко впорається із обов'язками охоронця, але поки не дізнається, що охороняти йому доведеться дітей.
20.07 — 326

Телеканал «Україна» і SPACE Production працюють над серіалом про водну поліцію
Телеканал «Україна» і SPACE Production працюють над серіалом про водну поліцію

Канал «Україна» і компанія SPACE Production готують нову 44-серійну картину «Водна поліція». Це серіал про відносно новий підрозділ в правоохоронних органах України, співробітники якого займаються патрулюванням акваторії та боротьбою з браконьєрством, а також розкриттям злочинів, скоєних на воді або біля неї.
15.07 — 173

Володимир Остапчук зіграв у серіалі «Люся Інтерн» і пожартував з Олега Винника
Володимир Остапчук зіграв у серіалі «Люся Інтерн» і пожартував з Олега Винника

Цього літа глядачі каналу «Україна» побачать прем'єру 40-серійного ситкому «Люся Інтерн». Одним із героїв комедійного серіалу став Володимир Остапчук. Ведучий шоу «МАСКА» розповів, у якій ролі він з’явиться в ситкомі і до чого тут Олег Винник.
28.05 — 509