Контракты.ua

1105  —  27.06.20
Кому просто необхідно істи малину?
Кому просто необхідно істи малину?

Ця ароматна і ніжна ягода поєднує в собі величезну користь, а також має чудовий смак, за рахунок якого ця ягода набула широкого поширення в кулінарії.

Кому вона принесе найбільшу користь?

Малина особливо корисна при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, завдяки їй покращується травлення, робота нирок і знімаються набряки сечового міхура.

Малина має жарознижуючу, знеболюючу і потогінну засобом, що дуже допомагає при простудних захворюваннях. Тому, якщо ви захворіли літом, включіть в меню ягоди малини. І варто запастися на зиму декількома баночками малини або заморозити цю корисну ягоду.

Вважається що малина допомагає при безплідді, статевому безсиллі і неврастенії, діабеті і запаленнях суглобів, гінекологічних хворобах, відновлює серцевий ритм, а також попереджає лейкемію.

Корисна малина для дітей, передусім проти рахіту. Дуже невелика кількість ягід і фруктів містить вітамін D, а у складі малини його міститься досить багато, тому саме нею можна замінити риб'ячий жир. В середньому дитяча норма - 70 г ягід малини в день.

В народній медицині відомі властивості малини вирішувати проблеми при статевому безсиллі і безплідді у чоловіків. Причому тут ефективні як свіжі ягоди, так і різні чаї та настоянки.

Великим плюсом малини є також те, що вона не калорійна. Її калорійність становить всього 41 калорію на 100 грамів продукту.

Однак не слід вживати цю ягоди без міри, так як вона може викликати сильну алергічну реакцію. Для здорової людини оптимальна норма - до 2 склянок на день.

Будьте здорові!

Статьи по теме
Гранат: все ли вы знаете о пользе этой ягоды?
Гранат: все ли вы знаете о пользе этой ягоды?

Гранат – одна из немногих ягод, известных издавна. Его чтили многие народы, приписывая ему целебные свойства и готовя на его основе множество блюд.
13.12.21 — 456

6 советов, которые помогут выбирать хорошие гранаты
6 советов, которые помогут выбирать хорошие гранаты

Гранат отлично укрепляет иммунитет и помогает организму бороться со многими заболеваниями. Кстати, гранат – это не фрукт, как считают многие, а ягода. Она содержит такие необходимые для здоровья человека минеральные вещества как железо, кальций, магний, калий, натрий, кремний, фосфор, а также фитонциды, биофлавоноиды, танин, клетчатку, глюкозу, фруктозу, лимонную кислоту, витамины А, С, Е, В1, В2, PP и др.
01.11.21 — 640

Как правильно заморозить малину на зиму
Как правильно заморозить малину на зиму

В Лондонском Королевском колледже были проведены исследования, которые показали, что малина сохраняет здоровье вен и сосудов и улучшает работу сердечной мышцы.
05.07.21 — 10479