Контракти.ua

987  —  19.12.16
Щодо вбиства посла РФ в Туреччині
Щодо вбиства посла РФ в Туреччині

Богдан Яременко, голова ГО «Майдан закордонних справ», дипломат: А тепер ступлю на слизький та тонкий лід прогнозів і припущень. Ріст тероризму в Туреччині - це факт, який не потребує доказів.

Очевидними є не лише ріст кількості терористичних атак, але і різке збільшення числа жертв, жорстокість, спрямування терактів не лише проти урядової, військової чи поліцейської інфраструктури (що, на жаль, в Туреччині вже давно не новина), але різке збільшення кількості терактів проти цивільного населення.

Теракти організовуються у спосіб, який покликаний спричинити найбільшу кількість жертв, та викликати найбільший резонанс.

Усе це підказує необхідність звернути увагу на туристичні центри в Туреччині, як джерело підвищеної загрози. Ризикну зробити дуже невдячний і неприємний прогноз - курорти Анталії та півдня Туреччини можуть стати в найближчі місяці місцем проведення терористичних нападів. Об"єкти туризму і дозвілля менш захищені, велелюдні, що відповідає інтересам терористів.

У вигляді актів помсти та розплати об"єктами нападу можуть і надалі ставати російські піддані та інтереси в Туреччині.

Думаю, що на сьогодні ніхто не може гарантувати безпеку українських туристів, яких, як правило, неможливо візуально відрізнити від росіян, в Туреччині впродовж Новорічних свят і впродовж найближчого періоду.

Щиро сподіваюсь, що мій прогноз не збудеться.

Відео вбивста посла РФ в Анкарі

Автор: Богдан Яременко, дипломат

Статьи по теме
Рашисти роблять ставку на три речі, щоб виснажити ЗСУ та Україну. Але у ворога тут нічого не вийде
Рашисти роблять ставку на три речі, щоб виснажити ЗСУ та Україну. Але у ворога тут нічого не вийде

Іван Киричевський: РФ зараз повела «війну на виснаження» проти нашої країни. І в своєму хибному розумінні раціональності орки зараз проти нас використовують декілька «прорахованих» інструментів.
01.12 — 272

По поводу ракет по Польше, G20 и позиции Китая: не надо себя обманывать. Не помогает
По поводу ракет по Польше, G20 и позиции Китая: не надо себя обманывать. Не помогает

Вадим Фульмахт: Сижу без света, читаю украинский фейсбук и, скажем мягко, офигеваю от коллективного wishful thinking (принятие желаемого за действительное – ред.). Поэтому сформулирую свое скромное мнение, не претендуя на экспертность.
16.11 — 610

Империя должна умереть. Сценарии ближайшего политического будущего россии
Империя должна умереть. Сценарии ближайшего политического будущего россии

Владимир Фесенко: Одна из популярных тем, которая обсуждается и в Украине, и на Западе, и в российских оппозиционных кругах – что будет с россией дальше, в случае того или иного исхода нынешней большой войны между россией и Украиной. Для нас это вопрос национальной безопасности, оценки рисков на будущее. Эта проблема актуальна и для стран ЕС и НАТО, особенно для тех, кто граничит с россией. Учитывая ядерный потенциал россии, это также проблема глобальной безопасности.
07.11 — 570