Контракти.ua

284  —  21.11.23
Митне оформлення експорту - особливості процедури
Митне оформлення експорту - особливості процедури

Митне оформлення експорту або замитнення

Вивезення товарів за кордон передбачає дотримання особливих правил, що підпадає під спеціальний режим - митне оформлення експорту. Під цією процедурою розуміють відправку вантажу за кордон без будь-яких зобов'язань щодо його повернення.

Державне регулювання такої діяльності запобігає відправленню небезпечних, кримінальних та іншого роду нелегальних товарів.

Якщо ж вам необхідна детальна інформація, як насправді максимально заощадити кошти на митниці або безкоштовна консультація, читайте в цій покроковій інструкції

Митне оформлення експорту - етапи

Усі товари, що залишають територію країни, повинні проходити через митний контроль, де виконуються такі дії:

1. Митне оформлення. Пункт наглядового органу сповіщається про те, що прибула нова партія. Поки не почалася реєстрація, за збереження вантажу відповідає перевізник. Фактично контроль вантажу виконується на першу вимогу інспектора.

2. Декларування товару. Оформлення передбачає контроль відповідності інформації, відображеної в документах, характеристикам продукції. У декларації вказані найменування продукції, її призначення, кількість, дані вантажоперевізника і власника.

3. Сплата податків і зборів. Обов'язкові платежі - ключовий пункт, необхідно надати квитанції про оплату мит і зборів. Деякі товари під час переміщення за кордон не обкладаються зборами.

4. Процедура відправлення вантажу за межі території країни вимагає знання основ законодавства. У разі виявлення помилок у документах або подачі невірних відомостей процес затягнеться до з'ясування обставин, у деяких випадках можливі штрафні санкції.

Митне оформлення експорту - документи

Відправлення експортної поставки вимагає надання таких паперів:

- договір поставки на експорт;

- інвойс із переліком товарів;транспортна накладна;

- пакувальний лист;

- квитанція про оплату збору.

Також можуть знадобитися для деяких категорій товарів: сертифікат походження вантажу, специфікація (для декількох поставок), дозвільні документи.Крім того, бувають випадки, коли потрібен додатковий пакет документів.

Чому варто звернутися по допомогу до фахівця

Незважаючи на те, що відправлення експортної продукції - процедура порівняно нескладна (ніж імпорт, наприклад), співпраця з представником позбавить від безлічі клопоту.Досвідчений брокер працює ефективно і якісно, згідно з вимогами .

Звернувшись до посередника, замовник може розраховувати на:

- компетентну консультацію;

- швидке оформлення поставок;підготовку пакета документів;

- юридичний супровід.

Здебільшого всі проблеми, пов'язані з замитнення вантажу, виникають через те, що в штаті компанії немає такого фахівця, який би досить часто цим займався. У результаті - помилки, неточності під час заповнення декларації. Митний брокер - це гарантія успіху.

Митне оформлення експорту, як і будь-який вид операцій, що здійснюються в комерційних цілях, вимагає певних витрат. Вартість залежить від декількох чинників: режиму, категорії товару, його кількості, використання додаткових послуг, розмірів зборів і платежів.

За більш детальною інформацією та отримання безкоштовної консультації - переходьте на сайт tamognia-prosto.com.ua

Первинна консультація за телефоном 097-257-66-60 багатоканальний

чи у нас в офісі:

м. Київ, вул. Григоренка 39б оф 40.

м. Львів, вул. Коперника 11, оф 17

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28А, оф. 3

пункт пропуску Ягодин, с. Старовойтове, вул. Прикордонників

Статьи по теме
Секреты хранения вина: как продлить жизнь вашему вину
Секреты хранения вина: как продлить жизнь вашему вину

Хранение вина — это искусство, позволяющее раскрыть полный потенциал каждой бутылки. Правильные условия хранения не только сохраняют качество вина, но и способствуют его развитию, обогащая вкус и аромат со временем. Вот несколько ключевых принципов, которые помогут вам создать идеальные условия чтобы правильно хранить вино.
вчера, 15:23 — 177

Наркотики: меры юридической ответственности
Наркотики: меры юридической ответственности

Весь хайп в связи с принятием закона о медицинском каннабисе – обычный инфошум. Никакого «легалайза» нет: в украинском Уголовном Кодексе  – порядка 20 статей, карающих за различные действия с  наркотиками. Чаще прочего речь идет о ст. 309 УК – бытовой наркомании, так называемой. Стали фигурантом дела? Обращайтесь в Актум: https://www.actum.com.ua/ru/services/kryminalnyi-advokat. Немедленно.
28.02 — 168

Як вибрати бізнес-ноутбук: найважливіші характеристики
Як вибрати бізнес-ноутбук: найважливіші характеристики

Бізнес-ноутбук допомагає професійно розвиватися та розв'язувати робочі питання. Він залучений до збереження та примноження прибутків, стратегічного планування, розробки нової продукції, комунікації з потенційними партнерами.
28.02 — 248