Контракти.ua

536  —  сегодня, 16:46
Бюджетні навушники: як отримати якісний звук за доступними цінами
Бюджетні навушники: як отримати якісний звук за доступними цінами

Музика, фільми, подкасти, голосові повідомлення та дзвінки – невіддільні супутники нашого щоденного життя. Вдома всі звукові повідомлення можна послухати просто з телефону, а от в суспільстві варто користуватися навушниками. По-перше, так ми поважаємо особистий простір інших людей, а по-друге, так звук набагато кращий. Але якщо подивитися ринок, може здатися, що вся аудіотехніка – дороге задоволення. Спішимо спростувати цей міф: навіть з обмеженим бюджетом можна знайти якісні та довговічні навушники.

Типи навушників

Як в бюджетному, так і в преміум сегментах на сайті https://wo.ua/ua/naushniki/ навушники розподіляються за видами підключення:

- бездротові - зазвичай це вакуумні навушники, які мають переважно Bluetooth-підключення до пристрою (або інші бездротові протоколи); втім між собою такі навушники можуть бути поєднані стрічкою або маленьким кабелем (поширена конфігурація серед спортивних моделей);

TWS-навушники - повністю бездротова гарнітура, яка зараз є найпоширенішою завдяки своїй зручності; можуть бути маленькі (вкладиші) або великі накладні;

гарнітура - обов’язково має мікрофон, вбудований або зовнішній; раніше функцію гарнітури могли виконувати лише дротові повнорозмірні навушники, але зараз мікрофон є навіть в бюджетних бездротових вакуумних моделях;

комп’ютерна гарнітура - зазвичай повнорозмірні накладні навушники з мікрофоном, які підключаються до ПК по Bluetooth або за допомогою аудіокабелю; мають якісніший звук та краще шумоподавлення порівняно із звичайними моделями;

дротові навушники - здавалося б, цей тип йде в минуле, але насправді на ринку все ще багато моделей з дротовим підключенням, особливо серед ігрових навушників - все через кращу якість звуку та незалежність від акумулятора;

Навушники також можуть поділятися за призначенням. Наприклад, для геймінгу або спортивні. Вони мають деякі покращені характеристики. Ігрові навушники відрізняються гарною якістю та деталізацією звуку, а спортивні мають клас захисту від води та пилу і добре закріплюються у вусі.

Види навушників

Найпоширеніші - вакуумні TWS-навушники. Вони заряджаються від кейсу, надзвичайно компактні, а завдяки силіконовим амбушурам відсікають зовнішні звуки. Такий тип навушників ще називається внутрішньоканальним, оскільки вони вкладаються безпосередньо в слуховий канал.

Одними з найперших маленьких навушників були вкладиші з повністю пластиковим корпусом. Вони компактно поміщаються у вушну раковину, але мають декілька недоліків: через відсутність силіконових амбушурів не так добре тримаються та не ізолюють зовнішні звуки.

Накладні навушники схожі за виглядом на гарнітуру, яку одягають пілоти - вони повністю накривають вуха, мають тоненький обруч. Втім не блокують внутрішні звуки, тому ваш плейліст можуть чути оточуючі. Крім того, вони не дуже підходять для тривалого носіння - приблизно через годину відчувається дискомфорт.

Повнорозмірні навушники це вже повноцінна гарнітура, яка підключається до ПК за допомогою аудіокабелю або по бездротових протоколах. Зазвичай в них краща якість звуку, але знайти бюджетну модель серед них - завдання з зірочкою.

Як вибрати бюджетні навушники

Завдяки сучасним технологіям та стандартам розробки і збірки навушників топові моделі можна знайти навіть серед бюджетних навушників. Головне, визначитися із вимогами до гарнітури та характеристиками:

яка конфігурація навушників вам потрібна: повнорозмірні або вакуумні;

звертайте увагу на час автономної роботи: у вакуумних моделей від 6 годин на одному заряді, у повнорозмірних від 30 годин на одному заряді;

підтримувана частота звуку: якісні навушники мають передавати 20 - 20 000 Гц;

функція шумозаглушення при розмові та прозорість (можливість пропускати звуки із зовнішнього середовища);

призначення - від цього залежить, в якій саме категорії вам потрібно шукати бюджетні навушники (для конференцій, ігор, фільмів шукайте серед ігрових моделей, для занять спортом - серед спортивних);

Варто також зазначити, що більшість провідних брендів, таких як JBL виробляють продукцію не лише в преміум сегменті. Можна знайти моделі з чудовими характеристиками за середній бюджет (JBL Wave Beam Blue або JBL Tune 520BT Purple).

Висновок

Хоча на перший погляд може здатися, що навушники - дороге задоволення, все ж навіть з обмеженим бюджетом можна знайти топові моделі з якісним звуком та зручною конфігурацією. Головне - визначити в першу чергу для себе, який функціонал мають виконувати ваші навушники, і вже виходячи з цього обирати. Зазвичай на сайтах з продажу електроніки можна встановити фільтри для швидкого пошуку за характеристиками, ціною та брендами.

Статьи по теме
Ноші на колесах та возики для евакуації поранених
Ноші на колесах та возики для евакуації поранених

Ноші на колесах «Тачела» мають ширший функціонал, горизонтальне положення тіла пораненого під час перевезення має важливе значення, зручність покладення пораненого.
вчера, 18:23 — 367

Качественные биодобавки для защиты глаз
Качественные биодобавки для защиты глаз

Биологически активные добавки для зрения призваны компенсировать недостаток полезных витаминов и минералов в организме для поддержания здоровья глаз, улучшения кровообращения в этой области. Если наблюдается нехватка питательных веществ в рационе, врачи рекомендуют принимать высококачественные БАДы от проверенных производителей с содержанием необходимых компонентов. Они позволяют улучшить обменные процессы, восстановить функции организма, повысить остроту зрения, притормозить развивающиеся заболевания глаз.
17.11 — 442