Контракти.ua

8111  —  28.05
Гороскоп на 28 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна жити за принципом "мета виправдовує засоби"
Гороскоп на 28 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна жити за принципом

День, коли не варто домагатися свого будь-яким шляхом, діючи за принципом "мета виправдовує засоби".

Потрібно пам'ятати: те, що призначене людині долею, прийде до неї без особливих зусиль – як фізичних, так і моральних, а все решта, навіть якщо його отримати, щастя не принесе. Можна започаткувати корисну і, що важливо, приємну звичку, яка супроводжуватиме людину довгі роки, створюючи позитивне життєве тло і допомагаючи вирішувати проблеми, що виникають. Пише ТСН. 

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 28 травня для Овнів

День сприятливий для зустрічей із друзями та родичами – навіть якщо вдень через зайнятість вдома або на присадибній ділянці для цього не буде часу, побачення з ними можна перенести на вечір.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 28 травня для Тельців

Сьогодні бажано відмовитися від думок про матеріальне – вони тягнутимуть до землі, тоді як духовні цінності уможливлять сплеск натхнення та пов'язаного з ним успіху в особистому житті.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 28 травня для Близнят

День чи хоча б його частину – добре, що на календарі вихідний – потрібно присвятити культурному дозвіллю: наприклад, сходити до театру чи на виставку – мало хто може похизуватися тим, що знає все про місце, в якому живе.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 28 травня для Раків

Не варто витрачати час і сили на вирішення проблем, які вже певний час серйозно вам дошкуляють: сьогоднішній день виявиться для вас по-справжньому чарівним – багато з них вирішаться самі собою.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 28 травня для Левів

У вільний час, якого цього дня буде достатньо, проаналізуйте останні вчинки – можливо, вам вдасться вибудувати лінію поведінки на майбутнє з урахуванням скоєних раніше помилок.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 28 травня для Дів

День створить умови для примирення з кимось із близьких людей, сварка з яким тисне на вас і не дає відчути всю радість життя: скористайтеся сприятливими для цього обставинами.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 28 травня для Терезів

Сьогодні ви користуватиметеся особливою популярністю у представників протилежної статі, скористайтеся цим фактом, щоб привернути до себе увагу людини, якій ви давно симпатизуєте.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 28 травня для Скорпіонів

Тим, у кого у стосунках з близькою людиною є якісь проблеми, зірки рекомендують викликати її сьогодні на відверту розмову – розбіжності вдасться нарешті вирішити.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 28 травня для Стрільців

Будь-яка робота сьогодні просуватиметься легко і швидко, приносячи не лише користь, а й задоволення, тому зірки рекомендують зайнятися своїм хобі, на яке в будні дні, звісно, не вистачає часу.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 28 травня для Козорогів

Знаки, які Всесвіт може надсилати вам у цей час, не можна залишати без уваги, інакше існує ризик проґавити важливу можливість вирішити серйозне питання, яке давно не дає вам спокою.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 28 травня для Водоліїв

Сьогодні необхідно всіма можливими способами уникати заниженої самооцінки – вона не сприятиме успіхам ні в професійному, ні в особистому житті, радше, все станеться з точністю до навпаки.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 28 травня для Риб

День, незважаючи на його вихідний статус, категорично не підходить для лінощів і неробства, в такому разі призначена вам згори енергія "згорить" без сліду, тому дуже важливо зайняти себе хоч чимось.