Контракти.ua

956  —  24.07.22
Parimatch продовжує працювати в Україні через неліцензійний сайт
Parimatch продовжує працювати в Україні через неліцензійний сайт

Не дивлячись на те, що вже 2 роки діє Закон України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», в Україні продовжуть надавати послуги оператори грального бізнесу, які не отримали на це відповідної ліцензії. І серед них - найбільші та найвідоміші гравці цього ринку.

Так, всесвітньо відомий бренд Parimatch продовжує здійснювати в Україні  свою діяльність через міжнародний сайт http://parimatch.com, який доступний українським користувачам, але при цьому не має ліцензії на букмекерську діяльність. Пише delo.ua.

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей звернула на це увагу, і ще 25 січня 2022 року ухвалила рішення №41, яким було зобов’язано компанію Parimatch обмежити доступ на свій сайт http://parimatch.com, через який вона  організовує, проводить та надає доступ до азартних ігор без відповідної ліцензії.

За законом «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» оператор має три робочих дні, аби його виконати. Але, рішення КРАІЛ так і не було виконано, і через півроку вказаний сайт продовжує свою діяльність на території України і не був заблокований.

Як пояснюють експерти ринку азартних ігор, користувачам вигідніше грати через неліцензійні сайти, тому що ці сайти не утримують податок з виграшу, а це близько 20% відсотків від суми винагородження. Тому недивно, що в Україні продовжує діяти велика кількість нелегальних операторів грального бізнесу, а самим операторам невигідно отримувати ліцензії - гравці віддають перевагу неліцензійним сайтам, бо через них вони можуть отримати більшу суму винагороди. Тим часом державний бюджет України недоотримує великі кошти, що знову актуалізує питання оподаткування азартних ігор.

За даними Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, на даний момент в Україні діють більше 1400 веб-сайтів, що нелегально надають послуги азартних ігор без отримання на це ліцензії.

Статьи по теме
Великі гроші: десятка найпопулярніших бізнесових медіа в Україні
Великі гроші: десятка найпопулярніших бізнесових медіа в Україні

Функціонування українського бізнесу під час війни, виклики підприємців, розвиток своєї справи та масштабування на міжнародному ринку, діджиталізація та оптимізація роботи, релокація бізнесу та перепрофілювання відповідно до вимог часу, інвестиції з-за кордону та нові стартапи —  про це українці щодня читають у бізнесових медіа.
28.09.23 — 529

«BROCARD – український бізнес, і ми працюємо на перемогу», –  заява компанії
«BROCARD – український бізнес, і ми працюємо на перемогу», – заява компанії

Понад 14 місяців із початком повномасштабного військового вторгнення російської армії до України група компаній BROCARD була об’єктом регулярних інформаційних атак. Численні перевірки діяльності BROCARD не виявили жодних порушень. Станом на сьогодні правоохоронні органи не мають до компанії жодних претензій – судові справи закрито. Про це повідомляють у «Брокард-Україна».
16.05.23 — 5439

Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт
Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт

В Україні незабаром можуть відновити роботу бренди, які призупиняли її через війну.
15.08.22 — 950