Контракти.ua

590  —  23.02.22
Шоу «Ігри талантів» зібрало найталановитіших людей з усього світу
Шоу «Ігри талантів» зібрало найталановитіших людей з усього світу

У суботу, 26 лютого, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра грандіозного шоу «Ігри талантів». Звичайні українці змагатимуться за грошовий приз у розмірі 150 тисяч гривень. Для перемоги їм потрібно розгадати різноманітні таланти виконавців, яких за перший сезон проєкту буде більше 130. Для того, щоб знайти таку кількість талановитих артистів, готових до виступу на сцені, продюсерам шоу довелося вийти за межі України і шукати унікальних виконавців по всьому світу. Чим же вражатимуть зірки світового рівня?

Для зйомок розважального шоу «Ігри талантів» продюсери каналу «Україна» переглянули тисячі заявок виконавців, адже головна задача кожного випуску – заплутати і вразити гравців та ускладнити процес відгадування. Так, було відібрано 132 унікальних артистів не лише з України, а й з Франції, Іспанії, Італії, Америки, Монголії, Ізраїлю, Британії, Німеччини та Канарських островів.

«Вже 17 років я виступаю на найрізноманітніших майданчиках світу разом із «Цирком дю Солей» і самостійно, як сьогодні. Вже встигла відвідати більше 50-ти країн, проте це шоу вразило мене неабияк! Тут працює така добродушна та професійна команда, яка допомогла мені повноцінно підготуватись до виступу, зробити все на вищому рівні, а це надважливо!» – розповіла учасниця шоу «Ігри талантів» Улзіібуян Мерген, яка народилася в Монголії, а зараз вважає себе людиною світу.

А ось 24-річний виконавець із Франції Олександр Вільямін вперше виступив за межами своєї країни. Подорож до України стала для молодого артиста справжнім подарунком долі й він вирішив скористатися ним на всі 100%.

«Свій талант я розвиваю вже 10 років і сьогодні це моє найбільше хобі, якому я приділяю максимальну кількість часу. Минулого року я виступив у проєкті «Франція має талант» і мене помітили навіть в Україні, чому я небачено радий! Я знаю, що у вашій країні зараз непрості часи, але жодного страху через це у мене не виникало! Більше того, я прилетів зі своєю подругою на кілька днів раніше і ми чудово провели час – ходили до музеїв і на шопінг», – поділився виконавець із Франції з журналістами каналу «Україна».

Проте були випадки, коли продюсерам шоу довелося неабияк понервувати, зустрічаючи артистів і їхній реквізит. Так, наприклад, талановитий циркач із Білорусії був змушений пройти спеціальний контроль на кордоні через перевезення «сценічної зброї» – приладдя, яке не являє собою жодної загрози. А приліт зірки Берлінської опери був під загрозою через відмінені рейси. Але найбільшою складністю та гордістю творців стане поява ізраїльтянина, участь якого до останнього була під питанням через особливості перетину кордонів та втрачений під час перельоту багаж, де перевозили унікальний реквізит для номеру. За одну ніч художнику-постановнику шоу довелося виготовити точну копію цього реквізиту, аби артист зміг вийти на сцену.

«Через карантин чимало країн і досі не відкрили свої кордони, сполучення між деякими державами теж проблематичне та ще           й загострилось через політичну ситуацію в Україні. Але ми пишаємося тим, що знімальний процес ще триває, а ми вже встигли заявити чимало талантів зі всього світу. На жаль, було декілька прикрих випадків, коли артисти відмовлявся від участі через можливу військову загрозу», – розповів директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

Таким чином перед учасниками проєкту з’являться виконавці, які продемонструють чимало унікальних і навіть маловідомих талантів. Гравці разом із зірковими наставниками керуючись логікою та інтуїцією мають зрозуміти, хто перед ними: акробат чи повітряний гімнаст, танцівник східних танців чи виконавець танури, лезожер чи мечоносець, бітбоксер чи скрипаль-віртуоз, товстошкіра людина чи балансувальник на підборідді тощо.

Як повідомлялося раніше, ведучим нового грандіозного шоу каналу «Україна» став мегапопулярний DZIDZIO, а режисерами-постановниками – Герман Нєнов, Марія Коростельова, Юрій Пристаєцький і Роман Дмитрик. Згідно з правилами проєкту, у кожному епізоді змагаються дві команди телеглядачів, допомагатимуть яким українські знаменитості. Гра проходить у три раунди, в яких можна заробити 150 тисяч гривень. Команда, чиє «шосте чуття» або тверезий розрахунок виявляться сильнішими, стає переможцем і забирає грошовий приз.

Розважальний проєкт за форматом Game of Talents компанії Fremantle вперше вийшов на телеекрани у 2019 році, а вже за два роки локальні версії шоу побачили глядачі у США та багатьох країнах Європи, серед яких Великобританія, Франція, Італія, Нідерланди, Бельгія та Швеція. Україна стала десятою країною, яка готує адаптацію цього неймовірного проєкту.

Дивіться нове грандіозне шоу «Ігри талантів» у суботу, 26 лютого, о 21:00 на каналі «Україна»!

 

Статьи по теме
Ексклюзив «Зiркового шляху»: DZIDZIO, Монро та Антоніна Матвієнко розповіли, як лікувались народними методами
Ексклюзив «Зiркового шляху»: DZIDZIO, Монро та Антоніна Матвієнко розповіли, як лікувались народними методами

Українські селебрітіз розповіли журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, про досвід лікування народними методами. Боялась, що втратить життя після лікування нежиті рослинним соком, співачка Тоня Матвієнко.
23.02.22 — 617

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Олексій Суханов зізнався, що не мав взаємного кохання
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Олексій Суханов зізнався, що не мав взаємного кохання

Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, чому розпався його шлюб.
23.02.22 — 663

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Олександр Пономарьов розповів про власний досвід лікування п’явками
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Олександр Пономарьов розповів про власний досвід лікування п’явками

Співак Олександр Пономарьов розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, як вдався до гірудотерапії.
23.02.22 — 593