Контракти.ua

446  —  23.02.22
Несподівані викриття та потужні трансформації: канал «Україна» презентує ювілейний сезон шоу «Місія: краса»
Несподівані викриття та потужні трансформації: канал «Україна» презентує ювілейний  сезон шоу «Місія: краса»

У понеділок, 28 лютого, о 10:20 на телеканалі «Україна» стартує ювілейний та найяскравіший сезон проєкту «Місія: краса». Градус напруги між героями програми зросте до максимуму, а перевтілення будуть настільки вражаючими, що учасники подекуди не впізнаватимуть себе в дзеркалі.

Уже 5 рік поспіль до проєкту «Місія краса» звертаються українці, невдоволені своєю зовнішністю та зовнішністю близьких їм людей – партнерів, батьків чи дітей. Проте за цими претензіями криється передусім глибокий конфлікт у взаєминах. І лише якщо пара справді усвідомлює проблему та готова до її вирішення – відбувається і внутрішнє, і зовнішнє перевтілення.

У п’ятому, ювілейному сезоні, передусім глядач побачить оновлену студію проєкту. Ведучі програми лишаються незмінними – Ірина Фролова та Ільяс Сахтара. Проте завдяки досвіду попередніх сезонів, Іра та Ільяс ще швидше знаходитимуть спільну мову із героями мейковер-шоу, отримуючи їхню цілковиту довіру. Також у програмі з’явиться абсолютно нова рубрика, у рамках якої учасники отримають можливість самі перевтілювати своїх партнерів. Мета такої рубрики – поглянути на те, як герої випусків взаємодіють між собою: чи тиснуть, чи проявляють агресію, чи враховують смаки та вподобання одне одного. Завдяки цим спостереженням стає простіше визначити і допомогти вирішити конфлікт, з яким пара прийшла на програму.

Конфлікти в 5 сезоні виявилися максимально гострі та близькі тисячам українців. Роздратування і несприйняття, невігластво й незрілість, нездатність брати на себе відповідальність, неповага до чужого вибору й найбільш розповсюджена проблема українських сімей та пар – домашнє насилля. До проєкту навіть звернулася пара, в якій від фізичного насилля потерпає чоловік. Також у деяких парах прослідковувалася неприємна тенденція батьківської безвідповідальності. Одразу кілька пар зізналися на мейковер-шоу, що їм довелося покинути рідних дітей, щоб налагодити своє особисте життя. Так, одна героїня віддала малолітню доньку на виховання 80-річній бабусі. І коли стара жінка занедужала, дівчинка була змушена її доглядати. Ще однією розповсюдженою темою конфліктів в українських родинах стало неприйняття іншого стилю життя членів родини. А конкретно – сексуальної орієнтації. Наприклад, в одному з таких випусків ведучим доведеться примирити релігійну жінку з братом, нетрадиційну сексуальну орієнтацію якого вона не сприймає.

Рівень зовнішньої занедбаності також вражає. Герої «Місія:краса» роками не відвідують перукарів та не оновлюють свій гардероб.

Всього в 5 сезоні вийде 32 прем’єрні епізоди шоу, і кожен зі своїм унікальним конфліктом та неймовірним внутрішнім і зовнішнім перевтіленням.

Дивиться 5 сезон мейковер-шоу «Місія: краса» з 28 лютого, з понеділка по четвер, о 10:20 на каналі «Україна».

 

Статьи по теме
Продюсер
Продюсер "Голосу країни" заявив, що росіяни і білоруси не братимуть участь у шоу 1+1

Керівник департаменту Big Entertainment Shows, продюсер шоу "Голос країни-12" Володимир Завадюк прокоментував, чи братимуть надалі росіяни та білоруси участь у шоу каналу 1+1.
02.10.22 — 505

«Чудова нагода втерти носа»: Оля Полякова в шоу «Ігри талантів» змагатиметься з донькою за гроші
«Чудова нагода втерти носа»: Оля Полякова в шоу «Ігри талантів» змагатиметься з донькою за гроші

Вже у суботу, 26 лютого, о 21:00 канал «Україна» покаже грандіозну прем’єру шоу «Ігри талантів». У розважальному проєкті звичайні українці боротимуться за головний приз кожної програми – 150 тисяч гривень, а їхніми помічниками і радниками у нелегкій грі стануть найпопулярніші люди країни. Так, в одному з випусків компанію гравцям складуть співачка Оля Полякова та її донька Маша.
24.02.22 — 776

З’їсть скорпіона? Учасник шоу «Ігри талантів» вразить несподіваними трюками
З’їсть скорпіона? Учасник шоу «Ігри талантів» вразить несподіваними трюками

Телеканал «Україна» підготував глядачам справжній вибух талантів! Вже цієї суботи, 26 лютого, о 21:00 вийде прем’єрний випуск грандіозного шоу світового рівня «Ігри талантів». Двоє учасників на чолі з акторкою Ксенією Мішиною та гумористом Юрієм Ткачем змагатимуться за грошовий приз, отримати який можна лише відгадавши якомога більше оригінальних талантів незнайомців. Одним із таких буде приборкувач скорпіонів, який підготував для проєкту унікальний і дещо ризикований виступ.
24.02.22 — 512