Контракти.ua

747  —  22.01.22
"Програють всі": Зеленський про можливе вторгнення Росії в Україну

Президент Володимир Зеленський заявив, що у випадку нового російського вторгнення постраждає не лише Україна. Мова йде й про межуючі країни.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на главу держави в інтерв'ю The Washington Post.

"Якщо ми збираємось захищатися від однієї з наймогутніших армій у світі, то це буде війна. І якщо це буде війна, то це буде дуже сильна війна і всі програють", - зазначив Зеленський.

Він наголосив, що ймовірна подальша російська агресія понесе для сусідніх з нашою державою країн втрати життів, а для тих хто знаходиться далі - загрожує міграційна криза.

"Сотні тисяч життів будуть втрачені. Україна постраждає, Росія постраждає, постраждають сусідні з Україною європейські країни. А тих, хто далі - торкнеться міграційна криза. Для нас найголовніше - зберегти нашу територію", - резюмував Зеленський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський назвав можливий сценарій подальшої військової російської ескалації. Він припускає, що РФ може окупувати Харків.

Зазначимо, раніше міністр оборони Олексій Резніков зазначив, що вторгнення Росії матиме катастрофічні наслідки не лише для України, а для всієї Європи. Воно, зокрема, нестиме за собою багато крові та мільйони біженців.

При цьому президент США Джо Байден заявив, що вторгнення РФ в Україну спричинить найсерйозніші наслідки з часів Другої світової.

Статьи по теме
Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный
Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный

Игаль Левин: "Они не останавливаются", — такими словами недавно описал российскую агрессию украинский генерал Валерий Федорович Залужный — главнокомандующий Вооруженными силами Украины. Вот эти слова Железного генерала — ключ к пониманию происходящего.
17.05 — 832

Том Купер. Війна в Україні 25 квітня 2023. Для перемоги українцям потрібні власні «креативні рішення»
Том Купер. Війна в Україні 25 квітня 2023. Для перемоги українцям потрібні власні «креативні рішення»

Новий звіт Тома Купера, насправді, містить небагато нового. росіяни й далі мають перевагу в повітрі та артилерії, постійно атакують, але зазнають втрат і, фактично, не посуваються. ЗСУ, на думку аналітика, не готові до широкого контр-наступу, але тримають Бахмут й інші критичні точки на Донбасі та мають певні успіхи, в кількох місцях форсувавши Дніпро в районі Херсона. Українцям потрібні певні «креативні рішення», щоб перемогти, не покладаючись лише не допомогу Заходу й розраховуючи, найперше, на власні сили. Будемо сподіватися, що такі рішення не забаряться.
26.04 — 512

Як українці ставляться до попередніх президентів: дані опитування
Як українці ставляться до попередніх президентів: дані опитування

До попередніх президентів України громадяни ставляться по-різному: частина сприймають їх позитивно, частина - негативно. Найкраще ставлення до президентів, які займали проукраїнську позицію.
25.03 — 1960