Контракти.ua

8886  —  02.10.24
Ізраїль показує, як перемогти Путіна в Україні — Воллес
Ізраїль показує, як перемогти Путіна в Україні — Воллес

Незалежно від того, погоджуєтеся ви з методами ізраїльського прем'єр-міністра чи ні, Ізраїль демонструє світові, що розмови в ООН і ввічливі прохання не працюють.

Беньямін Нетаньягу показує, що якщо ви хочете реалізувати свої плани, ніщо не зрівняється з рішучістю й одностороннім дотриманням національних інтересів, що б не сталося. Він знає, що для досягнення своїх цілей іноді доводиться ризикувати міжнародною популярністю, зазначає колишній міністр оборони Великої Британії Бен Воллес в матеріалі газети The Telegraph, повідомляють Контракти з посиланнім на ZN.ua.

Воллес повідомляє, що Нетаньягу знає, що міжнародній спільноті знадобиться так багато часу, щоб щось зробити, тому він сам повинен просто взятися за справу. Оскільки, якщо він цього не зробить, ніхто інший не забезпечить безпеку Ізраїля.

Щодо дій Росії в Україні, то Воллес вважає, що м'яка сила Британії завжди повинна бути підкріплена жорсткою силою.

"Усі ми на Заході робили сильні та сміливі заяви щодо Росії. Але реальність така, що ми не досягли своєї мети, і західна політика поступової допомоги Україні не працює. Путін думає, що ми не маємо цього на увазі, бо бачить, як ми вагаємося і роздумуємо, поки він відправляє в м'ясорубку все більше своїх солдатів", — пише колишній міністр оборони Британії.

Статьи по теме
В українській розвідці спрогнозували, через скільки років РФ буде готова напасти на Європу
В українській розвідці спрогнозували, через скільки років РФ буде готова напасти на Європу

Після завершення війни в Україні за два–чотири роки Росія буде технічно готова до нової агресії – проти Європи.
26.05 — 236

Українці готові пожертвувати брендом НАТО — соціолог
Українці готові пожертвувати брендом НАТО — соціолог

Директор Соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович наголосив, що всі українці розуміють, що перемога — це повернення окупованих територій, розвал Росії та знищення Кремля, а також покарання агресора та репарації.
26.05 — 284

Україна готова віддати всіх полонених росіян, щоб забрати своїх, - Коордштаб
Україна готова віддати всіх полонених росіян, щоб забрати своїх, - Коордштаб

Україна підтверджує готовність віддати всіх полонених росіян, щоб забрати назад усіх полонених українців.
26.05 — 228