Контракты.ua

244  —  06.12.21
«Як це взагалі можливо?»: у суперпопулярному шоу «МАСКА» розсекретили янгольське Порося
«Як це взагалі можливо?»: у суперпопулярному шоу  «МАСКА» розсекретили янгольське Порося

Зіркові детективи гіпершоу «МАСКА», яке виходить щосуботи о 21:00 на телеканалі «Україна», у сьомому випуску проєкту прийшли у шок, розкривши особу, що ховалась під маскою Порося. Янголом-охоронцем NK | Насті Каменських виявився відомий співак, народний артист України – Павло Зібров.


Миле та дбайливе Порося, яке називає себе янголом-охоронцем NK | Насті Каменських у сьомому випуску шоу-детективу «МАСКА» вирішило вкрай заплутати експертів порцією нових фактів про себе:  
«Усі райські звірі ще ті гумористи – фантазія з них так і пре. А щодо мене, то я хайпував навіть тоді, коли цього слівця взагалі не було у трендах. Погодьтесь, для хайпу свіжа ідея – це те ж саме, що трюфель для свинки! Олю, хочу щоб ти знала, що я у захваті від твоїх трюфелів, тобто хайпових ідей – свіженько, завзято, креативно! От лише є дещо, у чому ти, дорогенька, ніколи мене не переплюнеш, бо в одній із соцмереж є мій портрет більший ніж 140 метрів. Як тобі таке? Справжній рекорд!» – спантеличило глядачів Порося у гіпершоу «МАСКА».
Пізніше Порося виконало пісню «Де би я» співака Сергія Бабкіна, а зіркові детективи враз стали спростовувати свої попередні версії щодо особи під маскою. За словами Олі Полякової, в образі Поросяти ховається не співак, а телеведучий. Підтримав колегу і DZIDZIO, який почув у відповідях учасника голос Юрія Ткача. Проте реакція героя викликала сміх і миттю розвіяла ці здогадки: «Хмм, здрастє!»
«Минулого разу була історія з Поплавським – було дуже схоже: сало, Порося, дівчачий балет… Я маю питання до нашого героя – цікаво знати, хто є хрещеним батьком Поросяти?» – проявив детективні методи Андрій Данилко в ефірі каналу «Україна».
Сам герой не став відповідати артисту, а зіркові колеги попросили Данилка пояснити такий хід: «Я подумав про ці слова: «Бо хрещений батько мій, то Хрещатик, то Хрещатик» – це ж може бути Павло Зібров». Але Оля Полякова категорично заперечила це, за словами зірки – це неможливо, адже народний артист України має абсолютно інший голос – баритон. Тож фінальними версіями детективів щодо особи під маскою Порося були: Дядя Жора, Юрій Ткач і Анатолій Анатоліч. Проте, побачивши відоме обличчя, шоковані були всі: «Це Зібров! Зібров! Як це можливо взагалі? А не зрозуміла нічого!» – прокричала Оля Полякова.
«Колеги, ну як так?! Андрію, ти молодець! Дякую тобі за питання про хрещеного батька – я ледь не проколовся. Взагалі ви всі були так близько до розгадки – снаряди йшли зовсім поряд!» – звернувся до зіркових детективів Павло Зібров у шоу «МАСКА».
А кого розсекретять в улюбленому шоу мільйонів «МАСКА» наступного разу – дивіться у суботу, 11 грудня, о 21:00 на каналі «Україна».

 

Статьи по теме
Канал «Україна» оголосив ім’я першого режисера-постановника нового шоу «Ігри талантів»
Канал «Україна» оголосив ім’я першого режисера-постановника нового шоу «Ігри талантів»

Уже в лютому глядачі телеканалу «Україна» побачать нове масштабне ігрове шоу «Ігри талантів», у якому звичайні українці та зірки шоу-бізнесу випробують свою удачу та намагатимуться відгадати приховані таланти людей. Режисером-постановником проєкту за світовим форматом Game of Talents компанії Fremantle став Герман Нєнов, відомий своєю роботою з топовими українськими селебріті.
14.01 — 159

«Я не вважаю себе зіркою»: Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов святкує день народження
«Я не вважаю себе зіркою»: Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов святкує день народження

Ведучий соціального ток-шоу «Говорить Україна», яке виходить у будні на каналі «Україна» Олексій Суханов сьогодні святкує 48-й день народження.
05.01 — 155

«Новорічна Маска на каналі «Україна»: в образі Ялинки маскувалась відома співачка
«Новорічна Маска на каналі «Україна»: в образі Ялинки маскувалась відома співачка

На телеканалі «Україна» нарешті стартувало довгоочікуване грандіозне шоу «Новорічна Маска на каналі «Україна». Першою на сцені святкового проєкту виступила яскрава новорічна Ялинка, якій вдалося заплутати зіркових детективів. Ніхто так і не здогадався, що під цією маскою приховувалась співачка SLAVA KAMINSKA.
04.01 — 219