Контракты.ua

194  —  26.11.21
У гіпершоу «МАСКА» прийде VIP-гостя
У гіпершоу «МАСКА» прийде VIP-гостя

Цієї суботи, 27 листопада, о 21:00 на каналі «Україна» вийде шостий випуск найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні та в усьому світі шоу «МАСКА». На сцену масштабного проєкту вийде VIP-гостя – співоча і неймовірно балакуча Пальчіка, яка зачарує детективів своїм ніжним голосом і оригінальним образом. Зірковий детектив Оля Полякова припустить, що там сховалась співачка Jerry Heil. Невже це так?

Пальчіка – це маска народної дитячої любові, ескіз якої намалював юний шанувальник гіпершоу. Вона була відтворена дизайнерами «МАСКИ» до найменших дрібниць, і тепер ця героїня готова вражати глядачів своїм талантом.

«Привіт усім шанувальникам загадок! Давайте знайомитись, я – Пальчіка. Я готова плутати та інтригувати і, як ви вже зрозуміли, мені зовсім нескладно буде обвести вас навколо пальця, – сміючись, звернеться до глядачів Пальчіка в ефірі каналу «Україна». – Сподіваюсь, ви не будете тикати пальцем в небо, розгадуючи мене».

Нова героїня запалить на сцені шоу «МАСКА» з піснею Mercy британської виконавиці Duffy. Її голос здасться зірковим детективам надзвичайно знайомим.

«Це Jerry Heil! – вигукне Оля Полякова. – Нарешті, це вже точно вона!»

Ім’я Jerry Heil звучить в гіпершоу «МАСКА» ледь не в кожному ефірі, тож детективи вже дуже зачекалися на неї. Аби переконатись у правильності своєї здогадки, Оля поцікавиться в учасниці, чи закінчувала вона диригентсько-хорове відділення в музичному училищі. Що відповість Пальчіка? Чи справді в цьому образі замаскувалась Jerry Heil? Та який новий детектив у шостому ефірі допомагатиме зірковій п’ятірці?

Дивіться новий випуск грандіозного шоу «МАСКА» цієї суботи, 27 листопада, о 21:00 на каналі «Україна».

 

Статьи по теме
Канал «Україна» розкрив імена всіх режисерів-постановників грандіозного шоу «Ігри талантів»
Канал «Україна» розкрив імена всіх режисерів-постановників грандіозного шоу «Ігри талантів»

Розважальне шоу «Ігри талантів» за всесвітньо відомим форматом Game of Talents компанії Fremantle вразить глядачів неймовірними здібностями учасників і видовищними постановками. Над новим масштабним проєктом каналу «Україна» працюють ще троє талановитих режисерів-постановників – Марія Коростельова, Юрій Пристаєцький і Роман Дмитрик.
вчера, 14:20 — 127

Канал «Україна» оголосив ім’я першого режисера-постановника нового шоу «Ігри талантів»
Канал «Україна» оголосив ім’я першого режисера-постановника нового шоу «Ігри талантів»

Уже в лютому глядачі телеканалу «Україна» побачать нове масштабне ігрове шоу «Ігри талантів», у якому звичайні українці та зірки шоу-бізнесу випробують свою удачу та намагатимуться відгадати приховані таланти людей. Режисером-постановником проєкту за світовим форматом Game of Talents компанії Fremantle став Герман Нєнов, відомий своєю роботою з топовими українськими селебріті.
14.01 — 159

«Головна тема»: алкопровокація року – хто пустить п’яного за кермо з дитиною?
«Головна тема»: алкопровокація року – хто пустить п’яного за кермо з дитиною?

У суботу, 15 січня, о 20:00 у суспільно-резонансному проєкті «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна», влаштують соціально важливу перевірку та покажуть, як українці реагуватимуть на нетверезого водія, котрий планує сідати за кермо.
14.01 — 141