Контракты.ua

272  —  26.11.21
NK | Настя Каменських у провокаційній сукні запалить у «Новорічній Масці на каналі «Україна»
NK | Настя Каменських у провокаційній сукні запалить у «Новорічній Масці на каналі «Україна»

Зірковий детектив шоу «МАСКА», суперстар NK | Настя Каменських вже готується до найочікуванішого свята року. Для грандіозного шоу «Новорічна Маска на каналі «Україна», яке вийде в ефірі каналу «Україна» 31 грудня о 20:00, співачка обрала неймовірну міні-сукню з багатим оздобленням.

У новорічному образі NK | Насті Каменських зроблено акцент на неординарний контраст відтінків і фактур. Це стосується і вибору зачіски співачки, адже вона водночас стала блондинкою і брюнеткою, і вибору сукні, у якій поєднали різні метали – золото та срібло.

Надихаючись святковим мотивом Нового року, зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» продемонструвала сукню у стилі NK з провокаційним дизайном та блискучими ланцюжками, які в свою чергу дарують рухам більшої динаміки та магнетизують погляди глядачів. Завершують образ оригінальне взуття на прозорих підборах, сережки-каффи, перстні і ланцюжок на шиї.

Для «Новорічної Маски на каналі «Україна» NK | Настя Каменських готує одразу два сюрпризи, про які вона сама розкаже трішки пізніше.

Нагадаємо, у новорічний вечір на сцену грандіозного шоу вийдуть найяскравіші герої, з якими глядачі вже добре знайомі, а також 8 абсолютно нових персонажів, які були спеціально створені для «Новорічної Маски на каналі «Україна». Які знаменитості приховуватимуться в цих образах – відгадуватимемо усією країною. Чекати довго не доведеться, адже маски покажуть свої обличчя одразу після виступів. Зіркові детективи проєкту NK | Настя Каменських, Олег Винник, Оля Полякова, Андрій Данилко та DZIDZIO також приготували для глядачів особливі подарунки. А допомагати відгадувати знаменитостей під масками їм будуть зіркові гості шоу.

Дивіться найзагадковішу святкову прем’єру «Новорічна Маска» 31 грудня о 20:00 на каналі «Україна»!

 

Статьи по теме
Канал «Україна» розкрив імена всіх режисерів-постановників грандіозного шоу «Ігри талантів»
Канал «Україна» розкрив імена всіх режисерів-постановників грандіозного шоу «Ігри талантів»

Розважальне шоу «Ігри талантів» за всесвітньо відомим форматом Game of Talents компанії Fremantle вразить глядачів неймовірними здібностями учасників і видовищними постановками. Над новим масштабним проєктом каналу «Україна» працюють ще троє талановитих режисерів-постановників – Марія Коростельова, Юрій Пристаєцький і Роман Дмитрик.
вчера, 14:20 — 127

Канал «Україна» оголосив ім’я першого режисера-постановника нового шоу «Ігри талантів»
Канал «Україна» оголосив ім’я першого режисера-постановника нового шоу «Ігри талантів»

Уже в лютому глядачі телеканалу «Україна» побачать нове масштабне ігрове шоу «Ігри талантів», у якому звичайні українці та зірки шоу-бізнесу випробують свою удачу та намагатимуться відгадати приховані таланти людей. Режисером-постановником проєкту за світовим форматом Game of Talents компанії Fremantle став Герман Нєнов, відомий своєю роботою з топовими українськими селебріті.
14.01 — 159

«Головна тема»: алкопровокація року – хто пустить п’яного за кермо з дитиною?
«Головна тема»: алкопровокація року – хто пустить п’яного за кермо з дитиною?

У суботу, 15 січня, о 20:00 у суспільно-резонансному проєкті «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна», влаштують соціально важливу перевірку та покажуть, як українці реагуватимуть на нетверезого водія, котрий планує сідати за кермо.
14.01 — 141