Контракты.ua

3605  —  28.10.21
Нова серія стійок Easy Rack від Schneider Electric для критично важливих IT рішень
Нова серія стійок Easy Rack від Schneider Electric для критично важливих IT рішень

Розвиток цифрових технологій диктує нові вимоги до енергоменеджменту — рішення мають бути ефективними, і при цьому гнучкими та універсальними. Нещодавно компанія Schneider Electric, провідний виробник в галузі керування енергоспоживанням та автоматизації, представила нову серію стійок Easy Rack для багатьох варіантів застосування у критично важливих умовах, серед яких мережеві шафи, системи граничного обчислення та промислові середовища, хмарні інфраструктури та колокаційні центри обробки даних.

Серія Easy Rack, доступна у різних розмірах, розроблена для швидкого та простого встановлення, а також для простого масштабування, налаштування та додавання обладнання. Це дозволяє швидко створювати індивідуальні та економічно ефективні ІТ рішення. Які ж переваги має вказане обладнання?

По-перше, це швидке встановлення, завдяки багатофункціональний практичній платформі: повністю укомплектовані необхідними функціями, стійки Easy Rack забезпечують швидке розміщення та встановлення обладнання для будь-якого ІТ-середовища.

По-друге —  стандартизована платформа стійок дозволяє користувачам Easy Rack відповідно стандартизувати всі вимоги їхніх серверів та мережевого обладнання на одній платформі стійок, що забезпечує легке встановлення в центрах обробки даних з розміщенням рядами, апаратному приміщенні та середовищах граничного обчислення з віддаленим керуванням.

І, насамкінець, покращена сумісність. Легка інтеграція зі стійками, аксесуарами та блоками розподілу живлення, а також з конструкторськими інструментами Schneider Electric забезпечує швидке проєктування, впровадження та сумісні ІТ рішення.

До речі, Easy Rack повністю сумісні з відкритим, операційно-сумісним та незалежним програмним забезпеченням EcoStruxure ІТ від компанії Schneider Electric, що дозволяє здійснювати віддалений моніторинг локальної та розподіленої ІТ інфраструктури з будь-якого місця, у будь-який час та за допомогою будь-якого пристрою.

Стійки Easy Rack налаштовуються відповідно до індивідуальних потреб та доступні в різних розмірах по висоті, глибині та ширині: від 24U до 48U одиниць, 600 мм та 800 мм завширшки та від 800 мм до 1200 мм завглибшки. У широкому асортименті також представлені системи стійок з бічними панелями або без них, та один варіант, який постачається в розібраному вигляді в плоскому пакуванні  - для зручності перевезення на місце зі складними умовами розгортання (наприклад, обмеженнями простору або висоти). Серія забезпечує рівень вентиляції передніх і задніх дверей до 81% зі статичним та динамічним максимально дозволеним навантаженням 1200 кг та 600 кг відповідно.

Таким чином, якщо вам потрібна економічно вигідна, надійна, доступна та проста у використанні серія стійок, аксесуарів та компонентів — зверніть увагу на Easy Rack   від Schneider Electric.

Статьи по теме
Зеленського просять звернутися до YouTube, Facebook, Google щодо відкриття офісів в Україні
Зеленського просять звернутися до YouTube, Facebook, Google щодо відкриття офісів в Україні

Електронна петиція до Президента з проханням звернутися до компаній YouTube, Facebook, Google щодо відкриття офісів в Україні набрала понад 25 тисяч підписів, необхідних для її розгляду.
15.01 — 2538

Супутник «Січ-2-30» успішно зв'язався з центром управління на Хмельниччині
Супутник «Січ-2-30» успішно зв'язався з центром управління на Хмельниччині

Національний центр управління та випробувань космічних засобів успішно провів перший сеанс зв’язку з супутником "Січ-2-30", який вивела на орбіту ракета Falcon 9 компанії SpaceX.
15.01 — 1636

Український супутник
Український супутник "СІЧ-2-30" сьогодні запустять у космос: де дивитися

Сьогодні, 13 січня 2022 року, відбудеться запуск українського супутника "СІЧ-2-30" у космос. Старт заплановано на 17:15 за київським часом з космодрому на мисі Канаверал у Флориді.
13.01 — 779