Контракти.ua

287  —  12.02
ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік
ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

Фахівці PR-платформи PRNEWS.IO підготували добірку з 10 найбільш популярних сайтів на бізнес-тематику серед українців за 2023 рік. Топ складений за допомогою аналітики SimilarWeb. За основу була взята статистика відвідуваності сайтів.

НВ Бізнес ресурс став найбільш популярним серед відвідувачів за минулий рік. На його сторінки зайшло 26 млн користувачів. Медіа публікує актуальні новини і широкий спектр статей, аналітики та інтерв’ю з впливовими бізнес-лідерами, розкриваючи ключові події та тренди у світі бізнесу.

Другою популярною платформою стало видання forbes.ua, яке за 2023-ий відвідало 19,9 млн користувачів. Він став надійним джерелом економічних новин, аналізу ринків та експертної думки у сфері фінансів та інвестицій.

На третій сходинці рейтингу ТОП-10 розташувався ресурс delo.ua. За рік цей сайт переглянули 16,05 млн разів. На четвертому місці – biz.liga.net з 16,01 млн переглядів, а на п’ятому – thepage.ua з 10,8 млн переглядів. Усі вони займають центральні місця серед медіа у бізнес сфері.

Також У Підбірці Найбільш Популярних За 2023 Рік Є:

–        ain.ua з 7,8 млн переглядів;

–        mc.today з 6,6 млн переглядів;

–        www.dsnews.ua з 6 млн переглядів;

–        kontrakty.ua з 5,1 млн переглядів;

–        rau.ua з 1,2 млн переглядів.

Бізнес-медіа відіграють важливу роль у світі бізнесу і створюють інфраструктуру для обміну інформацією та ідеями, розвитку бізнес-спільноти та сприяння розвитку економіки в цілому.

Чим Вони Корисні:

  • надають актуальну та достовірну інформацію про економічні та бізнес-події;
  • проводять аналіз ринків, компаній, індустрій та економічних ситуацій;
  • допомагають виробляти та підтримувати мережу професійних контактів через участь у конференціях, інтерв’ю та інших заходах;
  • допомагають просувати бренди, продукти і послуги;
  • залучати увагу цільової аудиторії за допомогою рекламних технологій;
  • сприяють обміну думками та досвідом за допомогою створення бізнес-платформ обговорення.

Дослідження провели фахівці на основі сайтів з каталогу PRNEWS.IO. Статистика відвідуваності базується на аналітиці SimilarWeb за період з 1 січня до 31 грудня 2023 року.

Статьи по теме
Звичний образ тиранозаврів доведеться переосмислити - нове дослідження
Звичний образ тиранозаврів доведеться переосмислити - нове дослідження

Палеонтологи зʼясували, що зуби у тиранозаврів були приховані за парою тонких лускатих губ.
02.04.23 — 5922

Як вибрати пральну машину з сушкою
Як вибрати пральну машину з сушкою

Питанням про те, як вибрати пральну машину із сушкою, задаються багато мешканців квартир. Адже саме для них це питання стоїть особливо гостро, бо зазвичай розвішувати мокрі речі нема де. У статті, підготовленій фахівцями інтернет-магазину Цифра, розглянемо основні критерії вибору прально-сушильної машини.
02.12.22 — 5905

iPhone 13 чи iPhone 14: що вибрати?
iPhone 13 чи iPhone 14: що вибрати?

Головне питання, яке виникає у покупців: «Чи варто міняти свій старий iPhone 13 на новий Айфон 14?» Відповідаємо у цій статті.
08.11.22 — 5168