Контракты.ua

203  —  13.10
Актор серіалу «Топтун» зізнався, чому відмовлявся від дуже вигідних пропозицій
Актор серіалу «Топтун» зізнався, чому відмовлявся від дуже вигідних пропозицій

Нещодавно на каналі «Україна» відбулася прем'єра детективного серіалу «Топтун». Роль експерта-криміналіста в картині зіграв Сергій Комаровський. Актор розказав, чому багато років тому не захотів піти на умови, які йому пропонували.

Комусь може здатися, що Сергій Комаровський – щасливчик. Яскрава зовнішність, цікаві ролі, щасливі стосунки в родині. «Моє везіння – це лише візуальна картинка», – зізнався актор серіалу «Топтун».

За словами зірки детективної картини, у дитинстві він ріс практично, як бур'ян. У нього були одні штани, які довелося носити п'ять років поспіль, тому що мамі ні на що було купувати йому одяг.

«Я добре пам'ятаю, як моїх друзів кликали пообідати, а я залишався один у дворі, – сказав Сергій Комаровський. – Мені теж хотілося їсти, але мама працювала одна на двох роботах, тому мене ніхто не чекав вдома».

Уже в дорослому житті, коли прийшли слава та успіх, здавалося, ніщо не завадить його яскравому життю та кар'єрі. Однак актор перестав з'являтися на екрані, практично зник з поля зору.

«Напевно, мені було б набагато простіше, якби я колись згрішив і зробив так, як хотіли інші, –відверто зізнався зірка серіалу «Топтун». – У мене було б і телебачення, і зоряні ролі. Але я прийняв для себе рішення залишитися тією людиною, якою я себе знаю».

Незабаром в його житті з'явився проєкт «Топтун», і актор поділився, що ця команда для нього як сім'я.

«Всі, хто був на майданчику, фактично рідні мені люди, – сказав Сергій Комаровський. – На проєкті було настільки комфортно, що я навіть готовий був доплатити, щоб бути поруч з ними».

Дивіться 40-серійний серіал «Топтун» о 17:00 з понеділка по четвер на каналі «Україна».

 

Статьи по теме
«Це складне питання»: зірковий детектив шоу «МАСКА» Оля Полякова розповіла, чи готова пробачити зраду
«Це складне питання»: зірковий детектив шоу «МАСКА» Оля Полякова розповіла, чи готова пробачити зраду

Уже наступної суботи, 23 жовтня, о 21:00 телеканал «Україна» покаже прем'єрний випуск другого сезону гіпершоу «МАСКА». Зірковий детектив проєкту, популярна співачка Оля Полякова розповіла, як реагує її чоловік на відверті роздуми в соціальних мережах, і заговорила про стосунки на стороні.
13.10 — 268

Фінал масштабного шоу «Співають всі!» судитиме Олег Винник
Фінал масштабного шоу «Співають всі!» судитиме Олег Винник

У суботу, 16 жовтня, о 21:00 глядачі каналу «Україна» побачать грандіозний фінал талант-шоу «Співають всі!» За перемогу в проєкті і грошовий приз у розмірі ПІВМІЛЬЙОНА гривень змагатимуться 14 учасників, які набрали найбільшу кількість голосів у відборах. Як і раніше, оцінюватиме їхні виступи зіркова сотня експертів, до якої цього разу долучиться улюбленець мільйонів Олег Винник.
13.10 — 224

Дружина відомого музиканта стала фіналісткою суперпопулярного шоу «Співають всі!»
Дружина відомого музиканта стала фіналісткою суперпопулярного шоу «Співають всі!»

У сьомому випуску суперпопулярного талант-шоу «Співають всі!» на каналі «Україна» зіркова «сотня» визначила імена двох останніх фіналістів, які вже наступного тижня поборються за головній приз проєкту – ПІВМІЛЬЙОНА гривень. Хто саме зміг підкорити найсправедливіше журі?
11.10 — 291