Контракты.ua

333  —  13.10
Фінал масштабного шоу «Співають всі!» судитиме Олег Винник
Фінал масштабного шоу «Співають всі!» судитиме Олег Винник

У суботу, 16 жовтня, о 21:00 глядачі каналу «Україна» побачать грандіозний фінал талант-шоу «Співають всі!» За перемогу в проєкті і грошовий приз у розмірі ПІВМІЛЬЙОНА гривень змагатимуться 14 учасників, які набрали найбільшу кількість голосів у відборах. Як і раніше, оцінюватиме їхні виступи зіркова сотня експертів, до якої цього разу долучиться улюбленець мільйонів Олег Винник.

За словами артиста, з правилами масштабного шоу він ознайомився безпосередньо на знімальному майданчику. Він знав, що серед зіркової сотні побачить багато своїх колег, але не думав, що буде так хвилююче виступати перед ними.

«Мені казали ознайомитись із форматом, але я спеціально цього не робив – хотів прийти і просто зануритись в абсолютно новий для мене проєкт. Це набагато краще – не простіше чи складніше, а чесніше, все по-справжньому. Перше враження незабутнє – виходиш на сцену, а перед тобою вся сотня. І тут закрадається думка: мене зараз теж будуть оцінювати!» – каже Олег Винник.

Оцінювати виступ артиста його колеги не будуть, а ось співати і підтанцьовувати – ще й як. Та, звичайно ж, усією сотнею обиратимуть переможця масштабного шоу.

«Я завжди кажу, що наша країна надзвичайно багата на таланти. Таке враження, що людина тільки-но народилась і вже співає. Це дуже круто! Повірте, я багато країн об’їздив, але саме в нас щороку з’являється така величезна кількість талановитих людей. Хто ж стане переможцем шоу «Співають всі!» – вмикайте канал «Україна» цієї суботи і все дізнаєтесь», – інтригує співак.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів таких країн світу, як Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. У серпні Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходить це музичне шоу.

Дивіться грандіозний фінал шоу «Співають всі!» цієї суботи, 16 жовтня, о 21:00 на каналі «Україна».

Дивіться всі випуски шоу ексклюзивно на OLL.TV!

 

Статьи по теме
Данилко, Полякова, DZIDZIO, Каменських і Винник розповіли, як ставляться до поразок
Данилко, Полякова, DZIDZIO, Каменських і Винник розповіли, як ставляться до поразок

У п’ятому випуску улюбленого шоу мільйонів «МАСКА», яке виходить щосуботи о 21:00 на каналі «Україна», меланхолійна Жирафа змусила зіркових детективів поділитись власним досвідом публічного життя. Оля Полякова, Андрій Данилко, Олег Винник, NK | Настя Каменських і DZIDZIO розповіли про своє ставлення до невдач.
26.11 — 207

У гіпершоу «МАСКА» прийде VIP-гостя
У гіпершоу «МАСКА» прийде VIP-гостя

Цієї суботи, 27 листопада, о 21:00 на каналі «Україна» вийде шостий випуск найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні та в усьому світі шоу «МАСКА». На сцену масштабного проєкту вийде VIP-гостя – співоча і неймовірно балакуча Пальчіка, яка зачарує детективів своїм ніжним голосом і оригінальним образом. Зірковий детектив Оля Полякова припустить, що там сховалась співачка Jerry Heil. Невже це так?
26.11 — 146

NK | Настя Каменських у провокаційній сукні запалить у «Новорічній Масці на каналі «Україна»
NK | Настя Каменських у провокаційній сукні запалить у «Новорічній Масці на каналі «Україна»

Зірковий детектив шоу «МАСКА», суперстар NK | Настя Каменських вже готується до найочікуванішого свята року. Для грандіозного шоу «Новорічна Маска на каналі «Україна», яке вийде в ефірі каналу «Україна» 31 грудня о 20:00, співачка обрала неймовірну міні-сукню з багатим оздобленням.
26.11 — 203