Контракты.ua

146  —  15.09
Праски з вікна та дзвінки в США: зірки розповіли про свої шкільні витівки
Праски з вікна та дзвінки в США: зірки розповіли про свої шкільні витівки

Гурту «KAZKA», Арсен Мірзоян та Світлана Тарабарова розповіли журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, як «розважались» у школі.

Солістка гурту «KAZKA» Олександра Зарицька свого часу прогуляла екзамен.

«Я хуліганка була, так, зізнаюсь. Одного разу прогуляла екзамен важливий, і поїхала на кастинг співочий. Моя мама ще працювала в тій школі. І мене шукали дуже довго, а я поїхала на «Фабрику зірок». І там була десь в черзі шестигодинній замість екзамену, мені здається, що це був не просто екзамен, а випускний, важливі», - поділилася Зарицька з журналістами каналу «Україна».

Колега Олександри по гурту, музикант Дмитро Мазуряк, у школі відзначився ще більше.

«В мене в школі було дуже багато капостей. Одна з найбільших, яка мені згадується, це коли я був черговий у школі, треба було мити клас, дошку і т.д. І це був 3 поверх, я дуже лінивий був у школі, не хотів йти і виливати воду в туалет, я просто виливав з вікна. І я налив на вчительку біології, яка поверхом нижче була з вікна», - розповів музикант.

Тоня Матвієнко теж розважилася у шкільні роки хуліганським вчинком.

«Я подзвонила з учительської в Америку. Поїхала моя однокласниця туди. І я вирішила, поки немає вчителів, не було тоді мобільних телефонів, от я вирішила, щоб вдома батьки не платили, то хай краще школа заплатить. Мене не спіймали, але вранці відключили всі телефони, навіть таксофон, не міг ніхто подзвонити. Я, слава Богу, була не піймана», - ділиться Тоня Матвієнко.

Бешкетником у школі був і чоловік Тоні – співак Арсен Мірзоян.

«У мене весь щоденник був червоний. Тому важко просто уявити, коли я не хуліганив. Ми розвалили теплицю, спалили другий поверх. Били сторожів. Що тільки не було. Ці експерименти з хімічними препаратами, побутовою піротехнікою», - згадує Мірзоян.

Шкодує про свої шкільні витівки і співачка Світлана Тарабарова.

«Співали голосно пісні з переробленим текстом в коридорах про викладачів. Це дуже соромно, але співали. Я ще ж майстер рим. Боже, як соромно. У їдальні дурили тьотю, яка продавала маленькі булочки. Підходиш так 5-6 чоловік, навалюєшся і купуєш ніби одну булочку, а насправді там забирають ще 10. Це просто жахливо, але це сурові херсонські будні. Були бійки стінка на стінку. Я завжди типу рефері була. Прогулювали школу», - ділиться Тарабарова.

Фокуси Олі Цибульської могли призвести  навіть до загибелі людей. Оля побилася з однокласником об заклад, і наважилась на дуже небезпечний вчинок.

«Я на уроці народознавства з кабінету викидала праски залізні з вікна. Боже, це було дуже страшно. Мене на слабо не треба перевіряти», - запевнила Цибульська.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

 

Статьи по теме
Фронтвумен гурту THE HARDKISS стане зірковим гостем грандіозного шоу «Співають всі!»
Фронтвумен гурту THE HARDKISS стане зірковим гостем грандіозного шоу «Співають всі!»

Цієї суботи, 18 вересня, о 21:00 на каналі «Україна» вийде новий випуск вокального шоу «Співають всі!» Як і раніше, талант учасників оцінюватиме зіркова «сотня» суддів, та в четвертому ефірі до них також долучиться фронтвумен гурту THE HARDKISS Юлія Саніна.
вчера, 17:50 — 107

Оля Полякова постане в шоу «МАСКА» в образі сексуального зайчика
Оля Полякова постане в шоу «МАСКА» в образі сексуального зайчика

Співачка Оля Полякова любить вражати та епатувати. На зйомках нового сезону грандіозного шоу «МАСКА», прем’єра якого відбудеться на телеканалі «Україна» цієї осені, зірковий детектив проєкту Оля Полякова влаштувала спекотні танці в латексному костюмі.
вчера, 17:30 — 155

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Оля Цибульська розповіла, як чоловік реагує на її відверті фото
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Оля Цибульська розповіла, як чоловік реагує на її відверті фото

Співачка Оля Цибульська розповіла журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, чи радиться із чоловіком, коли викладає спокусливі світлини у соцмережі.
15.09 — 168