Контракты.ua

488  —  14.09
«Карантин забрав у мене багато рідних людей»: Іво Бобул розповів про пережиту трагедію
«Карантин забрав у мене багато рідних людей»: Іво Бобул розповів про пережиту трагедію

За лаштунками масштабного талант-шоу «Співають всі!», яке виходить щосуботи о 21:00 на каналі «Україна», зірковий суддя проєкту Іво Бобул зізнався, що нещодавно переніс операцію і втратив близьких людей.

Карантин, який несподівано розпочався минулої весни, зіпсував плани багатьом людям. Іво Бобул каже: цей період дався йому непросто. Крім того, що не було можливості займатись улюбленою справою, артисту ще й довелося попрощатися з дорогими серцю людьми.

«Не знаю, чи хворів я на коронавірус, якщо і хворів – то все переніс на ногах. Але я втратив дуже багато друзів, родичів. Для мене це великий удар, – зізнався Іво Бобул в інтерв’ю каналу «Україна». –  Багато концертів перенесли. А я без сцени жити не можу, вона для мене – все. Це як у дитини забрати найдорожчу іграшку».

До цього додались ще й проблеми зі здоров’ям. Артист каже, що через те, що в перший карантин всі сиділи вдома, він заробив собі тромби і довелося робити операцію.

«Були дуже депресивні настрої, тому що коли в новинах показують один негатив, де тобі взяти позитив? Дуже переживав за рідних, за дружину, сина. В магазин з нашої сім’ї ходив тільки я», – зазначив зірковий експерт проєкту «Співають всі!»

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходить це музичне шоу. Два перші випуски шоу на каналі «Україна» вже подивились 5 687 515 глядачів, випуск, який глядачі побачили 28 серпня, став кращою програмою дня на українському ТБ.

 

Статьи по теме
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Міша Романова розповіла про життя із Максом Барських
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Міша Романова розповіла про життя із Максом Барських

Співачка та суддя вокального шоу «Співають всі!» Міша Романова розповіла журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, як ділила побут із співаком Максом Барських.
вчера, 21:50 — 264

Переможниця шоу «Співають всі!» поступилась своїм місцем у суперфіналі
Переможниця шоу «Співають всі!» поступилась своїм місцем у суперфіналі

У сьогоднішньому випуску супер популярного талант-шоу «Співають всі!» каналу «Україна» не обійшлося без драматичних поворотів. Наприкінці шоу у кріслах претендентів опинились учасники, які двічі поставили «сотню» перед складним вибором і довели капітана Наталію Могилевську до сліз.
вчера, 18:30 — 252

Ведучий гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук: «Наш дім буде у французькому стилі»
Ведучий гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук: «Наш дім буде у французькому стилі»

Життя ведучого каналу «Україна» Володимира Остапчука зараз сповнене неймовірно яскравих подій. Він активно працює над новим сезоном суперпопулярного шоу «МАСКА», прем'єра якого відбудеться вже 23 жовтня, почав знімати власний фільм, а також разом з дружиною будує будинок. Володимир розповів про вибір їхнього майбутнього гніздечка і плани на поповнення в сім’ї.
вчера, 18:10 — 177