Контракты.ua

795  —  11.05.19
Как менялась стоимость квартир в новостроях в Киеве за 2 года
Как менялась стоимость квартир в новостроях в Киеве за 2 года

Стоимость квартир на первичной рынке Киева является самой дорогой на рынке недвижимости по всей Украине.  

На данный момент в Киеве строят 235 жилых комплекса, по данным портала по поиску недвижимости ЛУН.ua. Более половины из этих домов – 138, достроят в 2019м году. 24 Канал проверил, как менялись цены на первичном рынке недвижимости в Киеве за последние 2 года.

Отмечается, что сравнение проводилось по стоимости квадратного метра, цена которого зависит как от района, так и от класса самого жилья. Конечно, в центре Киева квартиры могут стоить почти в два раза дороже, чем в спальных районах. Метрополитен также играет важную роль в формировании цены. После выборов президента в 2019 году, стоимость квадратного метра жилья выросла после двухмесячного периода стабильности. В конце апреля стоимость квадратного метра в новострое составляла 23 300 грн, что на 1,3% (то есть на 300 грн) больше, чем в марте.

В апреле 2018 года, например, квадрат в столичном новострое стоил 22 тыс грн, ровно столько же, сколько и в мае 2017 года. То есть, за два года цена квадратного метра в Киеве в новострое выросла более, чем на 5,5%. Стоит отметить, что в период с мая 2017 по апрель 2018-го наблюдалась значительные скачки цен – от 20 800 в сентябре 2017-го до 22 200 гривен за метр квадратный в январе 2018-го.

Статьи по теме
Балкон-косинка, коридор-трамвайчик та
Балкон-косинка, коридор-трамвайчик та "паперові" стіни: які квартири не варто купувати

Збираєтеся купувати перше житло, а грошей обмаль? Тоді варто звернути увагу на найбюджетніші варіанти вторинного ринку. Звичайно, вони містять багато нюансів: стан будинку та комунікацій, галасливі сусіди, але найголовніше – застарілі з сучасної точки зору планування.
вчера, 13:17 — 399

Як змінилися ціни на нові квартири у містах-мільйонниках: аналізуємо Львів, Одесу, Харків та Дніпро
Як змінилися ціни на нові квартири у містах-мільйонниках: аналізуємо Львів, Одесу, Харків та Дніпро

"Бум" на ринку первинного житла 2021-го року торкнувся не тільки Києва та столичних передмість, а й інших українських міст-мільйонників. Темпи будівельних робіт, зданих в експлуатацію квартир, а також ціни на квадратні метри у новобудовах зросли всюди. При чому, розвивалися ці ринки кожен зі своїми регіональними особливостями.
23.01 — 941

Девелопер, забудовник, підрядник: розбираємося хто є хто на будмайданчику
Девелопер, забудовник, підрядник: розбираємося хто є хто на будмайданчику

Всі, хто цікавиться квартирами в новобудовах, постійно зіштовхується з термінами: девелопер, забудовник, генпідрядник, замовник будівництва і т.д. Часто недосвідченими користувачами це сприймається як "той, хто відповідає за будівництво". Але насправді – у кожного з них свої завдання та зона відповідальності, а також своя роль в успішній реалізації проекту.
23.01 — 141