Контракти.ua

3558  —  26.02.19
В Украине провели испытания обновленных БТР-4
В Украине провели испытания обновленных БТР-4

Эти бронетранспортеры могут уничтожить бронетехнику противника на расстоянии до 5 км.

В Украине провели испытания БТР-4 с новыми корпусами. По техническим характеристикам, уровень защиты, который обеспечивает эта машина - один из высочайших среди бронетранспортеров и БМП, стоящих на вооружении ВСУ. Об этом сообщает пресс-служба Оборонпрома.


 

На этой машине установлен боевой модуль БМ-7 Парус с 30-мм автоматической пушкой, высокоточным противотанковым комплексом Барьер, автоматическим гранатометом и пулеметом. Благодаря наведению вооружения с помощью современного цифрового комплекса, удается достичь высокой точности огня, в том числе и уничтожения бронетехники противника на расстоянии до 5 км. Что касается маневренности, то в БТР-4 ее обеспечивает мощный немецкий двигатель Deutz и автоматическая американская трансмиссия Allison, которая позволяет разогнать машину весом почти 22 тонны до 110 км/ч.

Как сообщалось 20 февраля, в Украине начинается производство РСЗО Верба.

Статьи по теме
ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік
ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.
12.02 — 432

Як вибрати пральну машину з сушкою
Як вибрати пральну машину з сушкою

Питанням про те, як вибрати пральну машину із сушкою, задаються багато мешканців квартир. Адже саме для них це питання стоїть особливо гостро, бо зазвичай розвішувати мокрі речі нема де. У статті, підготовленій фахівцями інтернет-магазину Цифра, розглянемо основні критерії вибору прально-сушильної машини.
02.12.22 — 5957

iPhone 13 чи iPhone 14: що вибрати?
iPhone 13 чи iPhone 14: що вибрати?

Головне питання, яке виникає у покупців: «Чи варто міняти свій старий iPhone 13 на новий Айфон 14?» Відповідаємо у цій статті.
08.11.22 — 5211