Контракти.ua

1288  —  20.07.18
Омелян рассказал, когда исчезнут плацкартные вагоны
Омелян рассказал, когда исчезнут плацкартные вагоны

Министр инфраструктуры Украины хотел бы, чтобы плацкартный вагон как явление исчез в Украине.  

Министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян заявил, что учитывая темпы реформирования Укрзализныци, плацкартные вагоны могут исчезнуть через 5-10 лет. Об этом он рассказал в интервью телеканалу Прямой.

“Я бы очень хотел, чтобы плацкартный вагон, как явление исчез в Украине, но учитывая, насколько быстро реформируется Укрзализныця, это еще, пожалуй, займет 5-10 лет“, - заявил Омелян.

Накануне стало известно, что Укрзализныця провела тендер и закупит 54 пассажирских вагона за 1,5 миллиарда гривен.

В конкурсе выиграл Крюковский вагоностроительный завод.

Его предложение победило с экономией от ожидаемой стоимости в 11,88 тысяч гривен.

Статьи по теме
Великі гроші: десятка найпопулярніших бізнесових медіа в Україні
Великі гроші: десятка найпопулярніших бізнесових медіа в Україні

Функціонування українського бізнесу під час війни, виклики підприємців, розвиток своєї справи та масштабування на міжнародному ринку, діджиталізація та оптимізація роботи, релокація бізнесу та перепрофілювання відповідно до вимог часу, інвестиції з-за кордону та нові стартапи —  про це українці щодня читають у бізнесових медіа.
28.09.23 — 832

«BROCARD – український бізнес, і ми працюємо на перемогу», –  заява компанії
«BROCARD – український бізнес, і ми працюємо на перемогу», – заява компанії

Понад 14 місяців із початком повномасштабного військового вторгнення російської армії до України група компаній BROCARD була об’єктом регулярних інформаційних атак. Численні перевірки діяльності BROCARD не виявили жодних порушень. Станом на сьогодні правоохоронні органи не мають до компанії жодних претензій – судові справи закрито. Про це повідомляють у «Брокард-Україна».
16.05.23 — 5654

Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт
Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт

В Україні незабаром можуть відновити роботу бренди, які призупиняли її через війну.
15.08.22 — 1435