Контракти.ua

842  —  08.05.18
Экспорт украинского сахара сократился
Экспорт украинского сахара сократился

Экспорт сахара в апреле, по сравнению с предыдущем месяцем, сократился на 12%. Больше всего поставок было осуществлено в Узбекистан.  

Украина за апрель текущего маркетингового года экспортировала 41,8 тысяч тонн сахара, что на 12% меньше, чем в предыдущем месяце. Об этом во вторник, 8 мая, сообщает пресс-служба Укрцукор.

Отмечается, что экспорт сахара за сентябрь-апрель 2017-2018 МГ составил 379,9 тысяч тонн.

"Хотя темпы отгрузок несколько снизились: в апреле почти на 12% меньше, чем в марте, география экспорта не изменилась. Больше всего поставок было осуществлено в Узбекистан - 55%", - сообщила руководитель аналитического отдела НАСУ Укрцукор Руслана Бутыло.

Кроме этого, 12% поставок в апреле было осуществлено в Великобританию, еще 6% - в Азербайджан и около 15% - в Молдову, Ливию и Турцию.

Статьи по теме
Великі гроші: десятка найпопулярніших бізнесових медіа в Україні
Великі гроші: десятка найпопулярніших бізнесових медіа в Україні

Функціонування українського бізнесу під час війни, виклики підприємців, розвиток своєї справи та масштабування на міжнародному ринку, діджиталізація та оптимізація роботи, релокація бізнесу та перепрофілювання відповідно до вимог часу, інвестиції з-за кордону та нові стартапи —  про це українці щодня читають у бізнесових медіа.
28.09.23 — 832

«BROCARD – український бізнес, і ми працюємо на перемогу», –  заява компанії
«BROCARD – український бізнес, і ми працюємо на перемогу», – заява компанії

Понад 14 місяців із початком повномасштабного військового вторгнення російської армії до України група компаній BROCARD була об’єктом регулярних інформаційних атак. Численні перевірки діяльності BROCARD не виявили жодних порушень. Станом на сьогодні правоохоронні органи не мають до компанії жодних претензій – судові справи закрито. Про це повідомляють у «Брокард-Україна».
16.05.23 — 5654

Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт
Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт

В Україні незабаром можуть відновити роботу бренди, які призупиняли її через війну.
15.08.22 — 1432