Том Купер починає з сарказму в бік охочих договоритися з путіним на Заході, але насипає також українському керівництву та медіям. Потім переходить до розбору поточної обстановки й вона в нього не позитивна, але й далека до «все пропало». Черговий епізод війни на виснаження, - як він каже. Втім, росіянам нічого не вдається, крім як запускати башти танків у напрямку Марса…
11.01.24 — 960
Говорив кремлівський диктатор "ні про що".
03.01.24 — 5503
Політик звернув увагу, що РФ вже активізувала військову економіку та почала словесні нападки на цілісність деяких країн, наприклад Латвії.
03.01.24 — 1845
Кремль не цікавить закінчення війни наступного року.
02.01.24 — 776
На це впливають, зокрема, проблеми на кордоні США.
02.01.24 — 1191