Контракти.ua

381  —  03.03
Не за календарем: коли українцям вимкнуть опалення цієї весни
Не за календарем: коли українцям вимкнуть опалення цієї весни

В Україні опалювальний сезон завершиться не за фіксованими датами, а залежно від погоди. Держава має достатньо ресурсів для стабільного проходження сезону.

Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив віцепрем’єр-міністр - міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба на брифінгу для журналістів після завершення засідання РНБО. Про це повідомляють Контракти.UA.

Відповідаючи на запитання кореспондента РБК-Україна щодо термінів завершення опалювального сезону, Кулеба наголосив, що рішення ухвалюватимуть з урахуванням температурного режиму.

"По опалювальному сезону я скажу, що завдяки відповідно роботі прем'єр-міністра, першого віце-прем'єра, у нас достатньо ресурсів для того, щоб опалювальний сезон завершувався не відповідно до певних дат, а відповідно до температурного режиму. Ми готові працювати і до 15 квітня, тобто будемо орієнтуватися на погоду", - сказав він.

Міністр уточнив, що сьогодні була доповідь щодо запасів, ресурсів.

"Тобто в нас все готово для того, щоб завершити стабільно поточний опалювальний сезон", - заявив Кулеба.

Статьи по теме
Батареї різко стануть холодними: українців попередили про дострокове вимкнення опалення
Батареї різко стануть холодними: українців попередили про дострокове вимкнення опалення

З огляду на мінливу весняну погоду, українцям варто бути готовими до похолодання, особливо в нічний час.
20.03 — 593

Коли українцям вимкнуть опалення цієї весни
Коли українцям вимкнуть опалення цієї весни

Не за календарем: коли українцям вимкнуть опалення цієї весни.
03.03 — 428

Як зігрітися у квартирі без опалення: поради експерта
Як зігрітися у квартирі без опалення: поради експерта

Опалювальний сезон 2025 буде непростим в Україні через постійні удари РФ по енергетичній та газовій інфраструктурі.
09.11.25 — 1247