Контракти.ua

477  —  21.07.25
Грози, шквали та різкий стрибок температури: чого чекати від погоди завтра
Грози, шквали та різкий стрибок температури: чого чекати від погоди завтра

У вівторок, 22 липня, у деяких областях України очікується різкий стрибок температури до +36 градусів. Водночас західні регіони та південь накриють дощі з грозами та шквальним вітром.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на синоптика Наталку Діденко. Про це повідомляють Контракти.UA.

За її прогнозом, спека накриє більшість областей, особливо південну, східну та центральну частини країни.

Температура повітря на півдні, місцями у центрі та на сході сягне +32…+36°C. У північних регіонах очікується до +28…+32°C. Водночас у Вінницькій області буде трохи свіжіше від +28°C до+29°C. Найкомфортніші температури будуть на заході країни, там стовпчики термометрів покажуть від +24 до +28°C.

Однак західні області разом зі зниженими температурами отримають порцію грозових дощів, які вдень і ввечері 22 липня поширяться на північні та деякі центральні області. Грозові зливи також імовірні в Одеській та Миколаївській областях.

Синоптик попередила, що під час гроз можливі сильні зливи, шквали та град.

На решті території країни - без істотних опадів.

У столиці завтра повернеться спекотна погода до +30°C. Переважно буде сухо, але ввечері столицю накриють грозові дощі зі шквальним вітром.

За прогнозом Діденко, на середину тижня спека трохи відступить, проте ближче до вихідних температура знову зросте. Особливо спекотно залишатиметься на півдні, сході та в Дніпропетровській області.

Статьи по теме
Таропрогноз на 29 травня 2026 року: кому день принесе новий шанс, а кому — складний вибір
Таропрогноз на 29 травня 2026 року: кому день принесе новий шанс, а кому — складний вибір

29 травня 2026 року стане днем сильних емоцій, несподіваних новин і важливих рішень — карти Таро підказують, кому варто діяти рішуче, а кому краще не поспішати з висновками.
вчера, 19:16 — 570

У п'ятницю Україні прогнозують сильний вітер, дощ і грози
У п'ятницю Україні прогнозують сильний вітер, дощ і грози

У п'ятницю, 29 травня, в Україні збережеться хмарна з проясненнями погода, місцями очікується сильний вітер, пройдуть дощі, місцями – грози.
вчера, 09:15 — 348

Україну накриє різке похолодання: як зміниться температура 28 травня і що з дощами
Україну накриє різке похолодання: як зміниться температура 28 травня і що з дощами

Погода в Україні 28 травня відчутно зміниться. На зміну теплу прийде прохолодне повітря.
27.05 — 322