Контракти.ua

203  —  10.07
Вогняний тиждень: пекельна спека в Україні протримається до вихідних
Вогняний тиждень: пекельна спека в Україні протримається до вихідних

Висока температура повітря триматиметься навіть уночі.

В Україні цього тижня з 9 по 12 липня очікується спекотна погода. Синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляє "Хвиля", посилаючись на Український гідрометеорологічний центр.

У південних, східних, Дніпропетровській, Кіровоградській та Полтавській областях нічні температури становитимуть 20-25 градусів, а денні досягнуть 35-38 градусів. В Одеській, Миколаївській та Херсонській областях 10-11 липня місцями можлива надзвичайна спека до 40 градусів.

На решті території країни вночі очікується 15-22 градуси, вдень у вівторок 26-33 градуси, а в середу та четвер 30-34 градуси. У Вінницькій, Черкаській, Полтавській та Чернівецькій областях місцями температура може піднятися до 35-37 градусів.

Опадів у більшості регіонів не очікується. Лише у вівторок у західних та східних областях, а також удень у Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській областях та у Криму можливий невеликий короткочасний дощ та гроза.

Вітер переважно північно-східний, 5-10 метрів за секунду.

12 липня у південних, Дніпропетровській, Кіровоградській, Вінницькій та Черкаській областях вночі буде 20-26 градусів, вдень сильна спека 35-39 градусів. У Миколаївській та Херсонській областях місцями можлива надзвичайна спека до 40 градусів.

Синоптики також попереджають про надзвичайний рівень пожежної небезпеки 9-11 липня на більшій частині території України, крім Запорізької, Херсонської та більшості західних областей 9 липня.

Зазначимо, раніше синоптик Наталія Діденко попередила, що екстремально спекотна погода в Україні продовжуватиметься і після 15 липня.