Контракти.ua

228  —  16.06
Більше сонця та до +33°C: прогноз погоди в Україні на тиждень із 17 червня
Більше сонця та до +33°C: прогноз погоди в Україні на тиждень із 17 червня

Упродовж вихідних в Україні місцями ще дощитиме і буде хмарно, адже на територію України з південного сходу впливатиме циклон, який у більшість областей, окрім західних, принесе дощі з грозами, часом ‒ сильні зливи.

Про це у коментарі Фактам ICTV розповіла синоптикиня українського гідрометцентру Наталя Птуха. Про це повідомляють Контракти.UA.

Погода в Україні з понеділка

Із понеділка циклон почне відходити у північно-східному напрямку. Тож 17 червня ще можуть бути окремі короткочасні грозові дощі у північно-східних областях. Але вже на решті території опади поступово припинятимуться – очікується більше сонячних прояснень.

З вівторка в Україні стане панувати антициклон. Тобто погоду формуватиме поле підвищеного тиску, а це означає більше прояснень, як в нічні, так і в денні години. Також і поступово підвищуватиметься температура повітря.

Температурні показники вже в нічні годині у більшості областей коливатимуться в межах +15-20°C, а вдень +25-30°C на південному сході. По решті території температура +22-27°C вдень.

Дощі в Україні

Тож дощі ще будуть на вихідних 15-16 червня у більшості областей, окрім західних. Залишкові процеси по північно-східних областях спостерігатимуться в понеділок. А потім більшість часу переважатиме погода без опадів.

– Якісь окремі, локальні дощі можуть бути по периферії, десь скраю, біля кордонів. Але в принципі загалом поле підвищеного тиску, антициклон, забезпечить погоду без опадів і більше сонячних прояснень, – наголосила Наталя Птуха.

Прогноз погоди на 16-17 червня

Переважно хмарно, з проясненнями.

16 червня в Україні, окрім західних областей, очікуються грозові дощі. У південних, східних і більшості центральних областей вдень місцями пройдуть сильні дощі, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с.

17 червня вночі на Лівобережжі, вдень в Україні, крім південної частини, місцями прогнозуються короткочасні дощі та грози. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

Температура вночі +12-17°C, вдень +22-27°C; у східних областях вночі +15-20°C, вдень +25-30°C.

Прогноз погоди на 18-19 червня

Без опадів. Вдень 18 червня у східних та північно-східних областях України місцями прогнозуються невеликі короткочасні дощі, грози.

Температура вночі +15-20°C (18 червня на Заході +13-18°C), вдень +24-29°C, на Півдні до +32°C.

Консультативний прогноз погоди на 20-24 червня

Переважно без опадів, лише 22 червня вночі у західних і північних областях, а вдень в Україні, крім більшості східних та південно-східних областей, очікуються короткочасні дощі з грозами.

Температура вночі +16-22°C, вдень +21-27°C, на Півдні та Сході +28-33°C.