Контракти.ua

1687  —  16.06
Гороскоп на 16 червня для всіх знаків зодіаку: день, коли відпочинок має бути активним
Гороскоп на 16 червня для всіх знаків зодіаку: день, коли відпочинок має бути активним

Енергійний та динамічний день, який однаково добре підходить як для буденного, так і – як сьогодні – вихідного дня.

Відпочинок має бути активним – у такому разі вдасться відновити сили, які вже завтра знадобляться для успішної роботи. Тим не менш, не варто замахуватися на справи будь-якої якості — як побутової, так і професійної, які вимагають застосування великої кількості фізичних і моральних зусиль. Довести їх до пуття не вдасться, а переносити на наступний день – небажано, там доведеться вирішувати інші завдання. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Овен

День мине вдало тільки в тому разі, якщо вам вдасться підкорити його єдиному — швидкому або, навпаки, уповільненому — ритму, інакше залишиться відчуття змарнованого часу.

Телець

Стримувати свої емоції представникам вашого знака важливо будь-якого дня, але сьогодні – особливо: будь-яке необережне слово може негативно позначитися на стосунках з іншими людьми, особливо рідними та близькими.

Близнята

Потужний приплив енергії, який ви відчуєте від самого ранку, дасть змогу досягти серйозних результатів у тих справах, якими ви вирішите зайнятися – насамперед це стосується побутової життєвої сфери.

Рак

Просуваючись до мети, яку ви собі запланували, навіть якщо вона стосуватиметься лише побутової сфери, йдіть тільки вперед – тактика відступу, до якої ви схильні за вдачею, серйозно ускладнить вашу роботу.

Лев

Енергії дня такі, що можуть підштовхувати вас до найнепередбачуваніших — часом божевільних — вчинків, які не найкраще позначаться на вашій репутації, так що краще їх уникати.

Діва

День, як і належить вихідному, необхідно присвятити відпочинку: останнім часом ви багато – і результативно! – працювали, але, як ви самі помітили, ваші сили закінчуються, отже необхідно їх підтримати.

Терези

Найнеправильніше, що ви можете зробити сьогодні, — це витратити дорогоцінну енергію Всесвіту даремно: бажано визначити найважливіші справи і направити свої зусилля саме на них.

Скорпіон

Небачений приплив сил, який ви відчуєте від самого ранку, уможливить будь-яку роботу, тому є сенс взятися за те, чого ви досі уникали – наприклад, довгоочікуваний ремонт.

Стрілець

Ви настільки сильно будете захоплені домашньою роботою, що не помітите, як пролетить день, проте вечір можна – і потрібно! — присвятити приємним і улюбленим заняттям, право, ви їх заслужили.

Козоріг

Непередбачувані події нинішнього дня можуть спантеличити навіть таку розсудливу і практичну людину як ви, але треба віддавати належне: ви швидко зорієнтуєтеся і зрозумієте, як потрібно діяти.

Водолій

Не найкращий день для з'ясування стосунків із близькою людиною: порозуміння досягти не вдасться, а отже, покращити домашню атмосферу буде неможливо – швидше навпаки.

Риби

Де б ви не перебували, намагайтеся не привертати до себе увагу – виявившись найяскравішим на тлі загальної маси, ви ризикуєте – у разі чого – першими потрапити під роздачу, тож краще злитися з пейзажем.

Статьи по теме
Гороскоп на 16 червня для всіх знаків зодіаку: день, який потрібно провести без напруженості
Гороскоп на 16 червня для всіх знаків зодіаку: день, який потрібно провести без напруженості

Астрологи називають цей день днем Сонця і радять провести його відповідно: легко, радісно та в піднесеному настрої.
16.06.23 — 6880