Контракти.ua

252  —  11.06
Пекуча спека й багато дощів: яка погода чекає на українців найближчого тижня
Пекуча спека й багато дощів: яка погода чекає на українців найближчого тижня

Місцями температура підвищиться до +30°...+33°.

Найближчий тиждень в Україні буде теплим, а на півдні та сході - навіть спекотним, адже температура тут підвищиться до +30°...+33°. Практично щодня очікуються дощі, зливи та грози. Про це свідчать дані Погода УНІАН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Початок тижня, 10 червня, буде досить хмарним. Місцями ймовірні дощі. У більшості областей температура підвищиться до +29°...+32°, свіжіше буде тільки місцями на півночі та заході, +25°...+28°.

У вівторок, 11 червня, на заході України похолодає до +21°...+25°, за рахунок чого посиляться температурні контрасти, адже на півдні та сході, а також у деяких центральних областях повітря прогріється до +30°...+33°. Також на заході, півночі та подекуди в центральній частині України пройдуть дощі та грози.

У середу, 12 червня, температурні контрасти в Україні тільки посиляться. На заході буде +18°...+22°, а на півдні та сході спека +30°...+33°. Дощі 12 червня очікуються по всьому лівобережжі, а також у центральній частині України.

У середині тижня, 13 червня, температура в Україні залишиться без істотних змін. Опади очікуються місцями в більшості областей.

Напередодні вихідних, 14 червня, спека в Україні трохи зменшить оберти. На заході буде +17°...+20°, на півночі та у Вінницькій області +18°...+22°, а на решті території буде +25°...+30°. Практично по всій країні очікуються дощі, зливи та грози.

На вихідних, 15 і 16 червня, погода в Україні почне стабілізуватися. До кінця тижня температура по країні вирівняється - буде від +24° до +30°. Грози покинуть нашу країну, залишаться лише невеликі літні дощики.