Контракти.ua

653  —  11.06
ЗСУ почнуть випробування українських КАБів, – Повітряні сили
ЗСУ почнуть випробування українських КАБів, – Повітряні сили

Збройні сили України вже найближчими тижнями почнуть проводити випробовування керованих авіабомб українського виробництва.

Про це розповів начальник авіації командування Повітряних сил ЗСУ Сергій Голубцов, пише РБК-Україна з посиланням на Радіо Свобода. Про це повідомляють Контракти.UA.

Голубцов розповів, що Україна зараз також проводить роботи з переобладнання і створення своїх коригованих авіабомб, на базі звичайних вільнопадаючих.

"Там є конструктивні деякі нюанси, треба підібрати крило, GPS-модуль, а також модуль управління. Через декілька тижнів ми маємо розпочати перші випробування перших партій таких бомб, вже українських", - наголосив начальник авіації командування Повітряних сил.

Він також пояснив, що поки Повітряні сили ЗСУ використовують КАБи західного виробництва: GBU-39, GBU-62 різних калібрів.

Виробництва зброї в Україні

Зазначимо, що від початку повномасштабного вторгнення Україна значно збільшила виробництво зброї. Нині у країні працюють понад 500 оборонних компаній.

І попри це Україна продовжує залучати провідні світові оборонні компанії та технологічних гігантів інвестувати у виробництво зброї в Україні.

Статьи по теме
На F-16 вже готові воювати кілька десятків пілотів – Повітряні сили
На F-16 вже готові воювати кілька десятків пілотів – Повітряні сили

За словами Юрія Ігната, потрібне політичне рішення, щоб Повітряні сили почали процес підготовки і наземного персоналу, це офіцери бойового управління, інженери військові.
01.05.23 — 999