Контракти.ua

337  —  24.05
Обвал температури: синоптик попередила, де в Україні різко зміниться погода
Обвал температури: синоптик попередила, де в Україні різко зміниться погода

Погода в Києві 24 травня буде інша, поділилася експерт.

Погода в Україні у п'ятницю, 24 травня, зміниться на півночі нашої держави, а також у східних областях - температура знизиться до позначок +20...+24 градуси, а "подекуди навіть і +19 градусів". Пише УНІАН. 

Таким прогнозом синоптик Наталія Діденко поділилася на своєму каналі в Telegram. "У Києві також 24-го травня температура повітря знизиться і коливатиметься поблизу +20+23 градусів. Дощ пройде лише найближчої ночі, а завтра вдень опади малоймовірні", - попередила експерт.

За прогнозом Діденко, літня температура повітря затримається у західних та південних областях української держави, там прогнозується від +25 до +29 градусів. У центрі нашої країни очікується +22...+27.

Дощова погода 24 травня з грозами, за відомостями Діденко,  спрогнозована в західних регіонах, у Вінницькій області, і опади "зачеплять" Житомирщину, Черкащину, а ввечері дійдуть до Одещини.

Важливі погодні новини України - зараз це варте уваги

Раніше УНІАН писав, що 23 травня на півночі України денна температура повітря може сягнути позначки понад +25 градусів, а на сході може становити близько +30.