Контракти.ua

299  —  13.05
Результат приголомшить: ось навіщо палять лавровий лист вдома
Результат приголомшить: ось навіщо палять лавровий лист вдома

Чи замислювалися ви коли-небудь, що буде, якщо запалити лавровий лист? Виявляється, цю популярну приправу можна використовувати не лише у стравах.

Лаврове листя можна підпалювати просто в будинку чи квартирі. Пише ТСН. 

Навіщо так робити? Коли лавровий листок тліє, він виділяє специфічний запах, який допомагає в різних ситуаціях:

  • Бореться з неприємним запахом — наприклад, якщо він іде від лотка домашнього улюбленця чи з'явився після приготування риби. Якщо запалити лавровий лист, оселя швидко наповниться свіжістю і таке відчуття протримається досить довго.
  • Заспокоює — лавровий лист, який тліє, діє на людину заспокійливо, тому стрес знижується і настає розслаблення. Таку процедуру добре проводити після важкого трудового дня.
  • Знімає легкий біль — крім заспокійливого ефекту, лавр, що тліє, також допомагає побороти больові відчуття. Звичайно, із сильним болем він не справиться, але якщо у вас злегка болить голова, то він може допомогти не гірше аптечного засобу.
  • Нормалізовує атмосферу в оселі — якщо підпалити лавровий лист, можна покращити психологічну атмосферу в оселі, вирівняти стосунки між домочадцями.
  • Покращує насичення киснем — якщо у людини напад задухи, підпалений лавровий лист допоможе наситити організм киснем.
  • Відлякує комах — запах лавра ненавидять мурахи, таргани та інші комахи, тому вони точно забудуть дорогу до вашого дому.
  • Залучає до оселі гарні новини — таку властивість приписують лавровому листу, який тліє, в китайських традиціях.

Також підпалений лавр широко використовують у різноманітних магічних та езотеричних обрядах. Вважається, що разом із цим запахом до оселі приходить багатство, а аура домочадців очищується від будь-якого негативу.

Як правильно підпалити лавровий лист

Здавалося б, тут нема нічого важкого. Але потрібно пам'ятати про деякі важливі нюанси.

Насамперед можна використовувати лише сухе лаврові листя. Інакше воно не горітиме або не тлітиме. В залежності від площі приміщення вибирають і кількість листочків. Для середньої площі достатньо кількох.

Підпалювати лавровий лист потрібно над ємністю, наприклад, мискою, за допомогою сірника чи запальнички. Коли лавр вже починає тліти, його кладуть до миски і проносять по всіх кімнатах в оселі. Коли процедура закінчена, можна відчути заспокійливий ефект.