Контракти.ua

593  —  28.04.24
Синоптикиня повідомила, якою буде погода у Вербну неділю
Синоптикиня повідомила, якою буде погода у Вербну неділю

В Україні потепліє.

Вихідні, 27-28 квітня, будуть в Україні теплими та переважно без опадів. Погода потішить українців і у Вербну неділю, і на Великдень. Пише ТСН. 

Про це повідомила синоптикиня Наталія Діденко.

Невеликі і локальні дощі вночі проти суботи можуть бути на північному сході, а в неділю - Лівобережжі. 27 квітня протягом дня очікується +17+22°. На сході України повітря прогріється до 22+26° тепла. За прогнозом синоптикині, від понеділка температура повітря підвищиться на 2-5 градуси.

"Вербна неділя буде красивою і квітучою, з неймовірним бузком, тюльпанами і зеленою, як їстівною на вигляд, травичкою", - наголосила Діденко.

За попередніми прогнозами, на Великдень в Україні очікується тепла погода з температурою повітря +19+25°. Великодня ніч - проти 5 травня - буде без опадів. А от в неділю вдень є ймовірність короткочасного дощу в західних, північних та центральних областях.

Нагадаємо, метеорологиня Вазіра Мартазінова розповіла, на яку погоду чекати у травні. Зазначається, що дощі зараз тимчасово зменшуватимуться і трохи зупинятимуться. Напередодні Великодня має бути без опадів, але не дуже спекотно.

Статьи по теме
В Україні знову похолодає: синоптикиня повідомила коли
В Україні знову похолодає: синоптикиня повідомила коли

Похолодання розпочнеться з окремих регіонів, попереджає синоптикиня.
04.05 — 374

Розігріє до +18. Синоптикиня повідомила про аномально теплу погоду в Україні та коли буде похолодання
Розігріє до +18. Синоптикиня повідомила про аномально теплу погоду в Україні та коли буде похолодання

Потепління впевнено розганяє високі градуси по всій Україні, а нічні морози з завтрашнього дня скрізь перейдуть у категорію спогадів.
07.03 — 432